Novinky

pro03

Nové nápojové balíčky - MSC Cruises

Lodní společnost MSC Cruises oznámila, že došlo ke změně nabídky jejich nápojových balíčků, která je již v platnosti. Nová nabídka je přehlednější, jednodušší, zahrnuje i nealkoholické all inclusive pro dospělé. Balíčků v nové nabídce je pouze 5 a nahradily všechny stávající balíčky. 


Stačí se rozhodnout, který z nich nejlépe vyhovuje vašim potřebám a nezapomeňte si balíčky zarezervovat předem, čímž se vyhnete 15% přirážce účtované při zakoupení na palubě!

Zjistit více
lis22

Vánoce se blíží - dárkový poukaz

Vánoce se blíží

Darujte svým blízkým dárkový voucher na plavbu do země, kterou si vždy přáli navštívit.
Spojte se s námi, zvolte částku, kterou chcete darovat a my se již postaráme o vše ostatní.
S voucherem obdarovaný současně dostane láhev vína do kajuty, jako dárek od naší CK.
Těšíme se na Vás.

Zjistit více
lis20

BLACK FRIDAY 15% SLEVA COSTA CRUISES

Black Friday s Costa Cruises  - sleva 15% na vybrané plavby!

Termín akce:
        21. - 27. 11. 2018

Akce se týká pouze nových rezervací závazně potvrzených v termínu slev.
Sleva se počítá ze základní ceny,  sleva se vztahuje pouze na 1. a 2. osobu (nikoliv přistýlky).


Níže naleznete jednotlivé zlevněné plavby. Kliknutím na trasu plavby se dostanete přímo na vybranou plavbu s podprobným popisem itineráře a informace o lodi. 

Za účelem zjištění aktuálních cen a dostupnosti plaveb nám prosím zašlete poptávku. 

V nabídce jsou plavby po Středomoří, plavby po Karibiku, plavby s odplutím z Dubaje, dále plavby Indickým oceánem a plavby Asií s odplutím ze Singapuru.

Zjistit více
lis19

CK Cruise Plus účast na 13. ročníku Excellentní žena

Dne 3.11. 2018 jsme se zúčastnili již 13. ročníku Excellentní žena v Plzni, kde jsme měli příležitost prezentovat naši CK Cruise Plus a okružní plavby návštěvnicím, které se této nádherné akce zúčastnily.

Plavby na lodi a s tím spojenou dovolenou si málo která z přítomných dam uměla představit, proto bylo velmi příjemné je seznámit, jak například taková plavba po Středozemním moři, Severním moři nebo Karibiku vypadá, jaká města se navštíví a jaký servis lodní společnosti Costa či MSC nabízí.

Dovolená na moři je často snem mnoha lidí a není tak složité si jej splnit, stačí nám napsat a my pro Vás připravíme plavbu jakou si budete přát, od okružní plavby na moři po krátkou plavbu po Nilu nebo naopak exotická plavba po řece Mekong.

Zjistit více
lis05

TÝDEN 15% SLEV COSTA CRUISES

100 plaveb od Costa Cruises zlevněno o 15%!

Termín akce:
        5. - 12. 11. 2018

Akce se týká pouze nových rezervací závazně potvrzených v termínu slev.
Sleva se počítá ze základní ceny,  sleva se vztahuje pouze na 1. a 2. osobu (nikoliv přistýlky).


Níže naleznete jednotlivé zlevněné plavby. Kliknutím na trasu plavby se dostanete přímo na vybranou plavbu s podprobným popisem itineráře a informace o lodi. 

Za účelem zjištění aktuálních cen a dostupnosti plaveb nám prosím zašlete poptávku. 

V nabídce jsou plavby po Středomoří, plavby po Karibiku, plavby s odplutím z Dubaje, dále plavby Indickým oceánem a plavby Asií s odplutím ze Singapuru.

Zjistit více
říj23

2. osoba za 50% ceny - plavby po Středomoří na lodích Costa

 Využijte jedinečné first minute nabídky na plavby po Středomoří s lodní společností Costa Cruises. Na níže uvedené nabídky je vypsaná akce 2. osoba v kajutě za 50% ceny! K plavbám je možné dokoupit si all inclusive nápojový balíček, případně i jiné typy nápojových balíčků.

- Nabídka platí na cenový program BASIC. 
- Nabídka se vztahuje na závazné rezervace uskutečněné do 15.11.2018 či do vyprodání zásob.

Zjistit více
říj19

Virtuální prohlídka lodí MSC

NOVINKA - VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA LODÍ MSC


Připravili jsme pro Vás novinku v podobě virtuální prohlídky lodí od lodní společnosti MSC.

Přemýšlíte o plavbě, nebo máte již plavbu zakoupenou a chystáte na dovolenou s lodní společností MSC?

Na našich stránkách nově naleznete virtuální prohlídku u lodní společnosti MSC.

Zjistit více
zář26

CK Cruise Plus na na veletrhu ITEP

Ve dnech 20.9. - 22.9. 2018 jsme se poprvé zúčastnili veletrhu ITEP, který je třetím největším veletrhem cestovního ruchu v ČR. Veletrh ITEP jsme si záměrně vybrali, protože se koná před koncem roku 2018, což je ideální doba pro představení našeho nového katalogu zájezdů a okružních plaveb na rok 2019.

V katalogu jsme proto představili nové okružní plavby po Středomoří, Karibiku, Severním moři a dalších nových destinací.Největší zájem byl jako vždy o okružní plavby po Středomoří, které jsou pro nás nejdostupnější a to jak pro individuální cestování, tak také plavby s delegátem. Mezi hlavní lodní společnosti v těchto destinacích jsou společnosti Costa a MSC.
 
Velký zájem jsme zaznamenali o plavby po Nilu, které mnoho zájemců, kteří k nám na stánek přišli, bere jako příjemnou alternativu navštívit Egypt a projít si ty důležité památky.
 
Náš nový katalog také obsahuje několik úplných novinek jako například plavby spojené s cykloturistikou, nazvané na lodi i na kole, kde představujeme plavby po holandských kanálech s možností cyklo výletů.
 
Tým Cruise Plus

Zjistit více
čen12

Účast CK Cruise Plus na seminářích

Dne 7.6. jsme se zúčastnili prezentace letecké společnosti Qatar Airways, kde jsem se blíže seznámili s podmínkami a destinacemi, kam tato letecká společnost létá. Qatar Airways je členem aliance One World, jejímiž členy jsou mimo jiné také British Airways nebo Malaysia Airlines. Qatar Airways létá do destinací, kde i naše společnosti nabízí své zájezdy jako například Sri Lanka, Vietnam nebo Kambodža. 

Zjistit více
bře26

Účasti na veletrzích 2018

Letošní rok jsme zahájili účastí již na 3 veletrzích. A to na Holiday World 2018, ITB Berlin 2018 a Euroregio Tour Jablonec.

Přinášíme Vám krátké povídaní o našich dojmech a novinkách z těchto veletrhů.

Zjistit více
úno02

VELETRŽNÍ SLEVY


 Zveme Vás na veletrh Holiday World 2018, který se bude konat ve dnech 15.2. - 18.2.2018 Výstaviště - Praha Holešovice. 

Velmi rádi se s Vámi potkáme u našeho stánku, kde pro Vás budeme mít připravený náš katalog plaveb 2018 v českém jazyce, dále katalog plaveb MSC pro sezonu 2018/2019, další informační materiály a samozřejmě dobrou náladu. 

Zjistit více
led18

VOUCHER VALENTÝNSKÁ NABÍDKA

 Využijte skvělou akční nabídku - k zakoupeným plavbám do 28.2.2018 od nás získáváte valentýnský voucher na Prosecco & Canappé. 

Nabídka je platná pouze do vyčerpání zásob a nelze ji kombinovat s jinými akčními nabídkami.

Zjistit více
pro20

FIRST MINUTE SLEVA až 2 500,- Kč - na plavby Costa

Využijte jedinečné nabídky FIRST MINUTE slevy na níže uvedené plavby. Jedná se o plavby po Středomoří v italském duchu s vyplutím z Barcelony, kam je možné pro Vás zajistit leteckou dopravu přes lodní společnost Costa, či z italské Savony, ve které Vám zajistíme parkování přímo u lodi. Dále pak se s námi vydejte za poznáním norských fjordů a severské přírody i metropolí Baltu v čele s Petrohradem.

Zjistit více
lis23

Ke každé zakoupené kajutě MSC - DELUXE snídaně ZDARMA

DELUXE SNÍDANĚ do kajuty k plavbám MSC ZDARMA. Využijte jedinečné nabídky od naší cestovní kanceláře, ke Všem objednaným plavbám od lodní společnosti MSC od nás získáte DELUXE SNÍDANI do kajuty ZDARMA.

Snídaně je pro 2 osoby, zahrnuje teplý nápoj, čerstvě vymačkaný pomeranč, pečivo, marmeládu, med, máslo, sýry, šunka, vejce, müsli, jogurt a čerstvé ovoce.

Platí na objednávky do 15.12.2017.

Zjistit více
lis02

Napsali o nás

Napsali o nás! Neváhejte a přečtěte si další článek, který byl napsán o naší cestovní kanceláři.

Zjistit více
říj19

Lodní společnost Costa slaví 70. narozeniny!

Costa se chystá oslavit své 70. narozeniny a rádi bychom tuto událost oslavili společně s vámi a vašimi klienty nabídkou speciálních slev.Vouchery na slevy v hodnotě 500 EUR na útratu na palubě u 6 různých produktů.

Zjistit více
zář25

ITB Dubaj

V dubnu letošního roku jsme navštívili veletrh cestovního ruch ITB Dubai, kde jsme s našimi partnery dohodli nové zajímavé podmínky pro naše klienty cestující do Dubaje a Perského zálivu. Díky této spolupráci jsme schopni zajistit jakékoliv požadavky našich klientů od individuální turistiky po firemních akce a to od Dubaje až po Omán.

Zjistit více
zář22

MSC Bellissima

Na jaře roku 2019 se můžete těšit na další novinku a to novinkou bude nová loď MSC Bellissima.

Zjistit více
zář12

Trendy Costa

Stále se rozmýšlíte kam na dovolenou? Zkuste navštívit 4 různé země za 8 dní a přitom vybalit a zabalit kufry pouze jednou a navíc si užít jedinečný zážitek plný luxusu! Neváhejte a přidejte se k nám! 

Zjistit více
Odebírat akční nabídky