Costa Cruises - mobilní aplikace

dub18

Costa Cruises - mobilní aplikace

Costa Cruises – mobilní aplikace

 

Lodní společnost Costa Cruises má pro své klienty připravenou aplikaci Costa App. Díky této aplikaci budete mít neustálý přehled co se děje na palubě lodi, dále informace ohledně kotvení v přístavu, rychlosti plutí a mnoho dalších.

 

Aplikace je ke stažení na Google Play a na App Store. Aplikaci si nainstalujte do telefonu či Vašeho tabletu, zadejte jméno a číslo rezervace a dostanete se tak do hlavního menu. Informace k plavbě jsou dostupné již před plavbou, jedná se však o základní informace, aplikaci především doporučujeme přímo na Vaši plavbu, protože budete mít v telefonu aktuální informace.  

 

Aplikace je dostupná na lodích Costa: Diadema, Favolosa, Fascinosa, Luminosa, Deliziosa, Victoria, Mediterranea, Magica, Pacifica

 

 

Proč si aplikaci nainstalovat: 

  • Průvodce plavbou

Kdykoliv si vzpomenete, získáte aktuální informace o plavě: poloze, trase, rychlosti lodi. Trasu své plavby máte jako na dlani, k dispozici jsou také informace o kotvení, výletech v přístavu a další užitečné rady a doporučení.

 

  • Přihlášení do Costa Clubu

Sbírejte body a užívejte si příjemné bonusy v podobě slev v klubových restauracích, fotoshopu či ve wellness.

 

  • Chatujte a hledejte nové přátele

Poznávejte nové lidi, chatujte, buďte ve spojení se svými blízkými a podělte se o své dojmy z plavby.

 

  • Denní aktivity na palubě

Díky této aplikaci budete mít palubní noviny Diario di bordo pořád po ruce. Hodinu po hodině uvidíte, kde se konají jaké akce, kde je zábava, hudba či představení. Také vám neuniknou žádné slevy v palubních obchodech.

 

  • Kontrola palubního účtu

Díky aplikaci budete mít své výdaje na palubě stále pod kontrolou.

 
Aplikaci jsme vyzkoušeli a našim klientům ji doporučujeme.

 

 

 

Odebírat akční nabídky