Plavby kolem světa a dálkové plavby

Plavby kolem světa a dálkové plavby

ZOBRAZIT PLAVBY V TÉTO DESTINACI


Dálkové plavby

Dálkové plavby pro dlouhou dovolenou na moři představují jedinečný zážitek. Zvláštní skupinou jsou transatlantické plavby na podzim a na jaře, kdy se výletní lodě přesouvají do atraktivní oblasti vzhledem k aktuálnímu klimatu. Na podzim se stěhují ze Středomoří do Karibiku (plavba do Severní Ameriky trvá cca 2 týdny) a Jižní Ameriky (asi 3 týdny). Na jaře se lodě přes Atlantik zase vracejí zpět do Evropy. Nechte se zlákat transatlantickými plavbami, které se často nabízejí jako balíček s jednosměrnou letenkou.

Kudy vedou dálkové plavby

Jedná se o plavby velkými výletními loděmi na dlouhé vzdálenosti, přes celá moře či oceány.

Romantika dálek ve spojení s komfortem na palubě výletních lodí nadchne všechny, kdo touží po opravdu dlouhé dovolené, dokonalém odpočinku i poznávání vzdálených míst.

Osobní linka mezi Evropou a Amerikou

Jedinou pravidelnou osobní linku mezi Evropou a Amerikou zajišťuje prestižní lodní společnost Cunard a to jen v době, kdy jsou podmínky pro plavbu příznivé. Od dubna do října lodě Cunardu překonávají Atlantik za 5 dní, vyplouvají z anglického Southamptonu a směřují do New Yorku. V několika termínech lodě Cunardu vyplouvají z německého Hamburku.


Plavba kolem světa

Plavba kolem světa je unikátním, nezapomenutelným zážitkem, svět pro vás po absolvování celé plavby bude bližší a získá zcela jiné rozměry. Tato unikátní plavba zaoceánskou lodí v trvání od 50 do 130 dní se pořádá několika lodními společnostmi, a to zpravidla jen jednou do roka.

Z našich stránek můžete rezervovat plavby kolem světa od společností Costa a MSC. Plavby kolem světa společností Princess, Cunard či dalších nabízíme na vyžádání. Cena plavby kolem světa začíná zhruba na 10 000 EUR za osobu a odvíjí se podle kategorie zarezervované kajuty a termínu rezervace.


Kudy vede cesta kolem světa

Plavba kolem světa se dělí na 3 etapy, které je možné rezervovat i jednotlivě.

Během plavby kolem světa přistanete u břehů minimálně 4 kontinentů a zavítáte do desítek přístavů.

Plavbu Costa a MSC můžete začít ve středomořských přístavech či se přidat na jiném kontinentu a naopak se do Evropy lodí vrátit.

Nejatraktivnější zastávkou jsou ostrovy v Tichém oceánu, Austrálie či Nový Zéland, Havaj a proplutí Panamským průplavem.

Do kategorie plaveb kolem světa řadíme též dálkové plavby a plavby mezi jednotlivými kontinenty.Odebírat akční nabídky