Celebrity Cruises
Celebrity Cruises Celebrity Cruises Celebrity Cruises Celebrity Cruises Celebrity Cruises Celebrity Cruises 
  • Celebrity Cruises brzy představí svou první nejnovější loď za deset let nové třídy Celebrity EDGE
  • Celebrity Edge povznese moderní luxus do nových výšin, design lodí je naprosto dech beroucí!
  • Celebrity Edge bude nejžhavější novinkou roku 2018 a v roce 2020 se představí sesterská loď Celebrity Beyond
  • Třetí a čtvrtá sestra třídy Celebrity Edge se připojí k Celebrity flotile v roce 2021 a 2022

Standardní zábava nikdy není standardem. Bary, salonky a kluby nabízí živou hudbu a jsou samy o sobě úchvatnou pastvou pro oči. Martini Bar nabízí více než 100 druhů vodky, klub Michael´s se zase zaměřuje na moderní hudbu, whiskey, koňaky a přes 50 druhů piv z celého světa. Interaktivní inscenace muzikálů s profesionálními zpěváky a originálně režírovaná představení jsou jedinečná.

Továrna na zábavu Fun Factory nabízí dětem ve věku tři až jedenáct let řemesla, hračky, videohry, hudbu, karaoke a mnoho dalšího. A pro mladé dospělé ve věku 12–17 let nabízí společnost Celebrity dozorovaný, ale nezávislý program skládající se z různých společenských aktivit. Vše je navrženo s cílem zajistit maximální zábavu.

Exkluzivní lázně AquaSpa od společnosti Elemis poskytují naprostý klid a veškerý komfort prvotřídního wellness centra. Lze vyzkoušet některou z originálních procedur jako thajskou masáž s bylinnými obklady, speciální hydratační pleťové kůry, akupunkturu, thalassoterapeutický bazén nabízející klidné prostřední s mořskou vodou a párou provoněnou eukalyptem v Perské zahradě. V nabídce je také rozsáhlá nabídka fitness lekcí na formování postavy, jóga, sálová cyklistika a pilates a jiná posilovací zařízení ke zlepšení kondičky.

Všechny lodě nabízí ubytování navržené pro pohodlí a odpočinek. Široká řada prostorných kajut a apartmánů mají výjimečně vysokou úroveň, jsou vkusně zařízené a nabízí 24hodinovou pokojovou službu, prémiové povlečení z egyptské bavlny, interaktivní televizi, která umožňuje rezervace výletů, objednávku oblíbeného vína nebo jen odpočinek a sledování filmu. Kajuty s balkónem poskytují panoramatický výhled.

Celebrity Cruises navštěvují více jak 200 přístavů po celém světě. S Celebrity Cruises se můžete plavit v Evropě, Karibiku, na Aljašce, Galapágách či Americe. 

Odebírat akční nabídky