CK Cruise Plus na na veletrhu ITEP

zář26

CK Cruise Plus na na veletrhu ITEP

Ve dnech 20.9. - 22.9. 2018 jsme se poprvé zúčastnili veletrhu ITEP, který je třetím největším veletrhem cestovního ruchu v ČR. Veletrh ITEP jsme si záměrně vybrali, protože se koná před koncem roku 2018, což je ideální doba pro představení našeho nového katalogu zájezdů a okružních plaveb na rok 2019.

V katalogu jsme proto představili nové okružní plavby po Středomoří, Karibiku, Severním moři a dalších nových destinací.Největší zájem byl jako vždy o okružní plavby po Středomoří, které jsou pro nás nejdostupnější a to jak pro individuální cestování, tak také plavby s delegátem. Mezi hlavní lodní společnosti v těchto destinacích jsou společnosti Costa a MSC.
 
Velký zájem jsme zaznamenali o plavby po Nilu, které mnoho zájemců, kteří k nám na stánek přišli, bere jako příjemnou alternativu navštívit Egypt a projít si ty důležité památky.
 
Náš nový katalog také obsahuje několik úplných novinek jako například plavby spojené s cykloturistikou, nazvané na lodi i na kole, kde představujeme plavby po holandských kanálech s možností cyklo výletů.
 
Tým Cruise PlusOdebírat akční nabídky