O nás

 

U nás si vybere každý!

Nabízíme vám lodní zájezdy po Středomoří, Karbiku, Asii a do všech ostatních destinací, které jste si kdy přáli navštívit.

Nechte se hýčkat

Plavba luxusní lodí ideálně kombinuje všechny výhody pobytového i poznávacího zájezdu. Během relativně krátké doby můžete navštívit několik zemí, míst a zavazadla si přitom stačí zabalit a vybalit pouze jednou. Vaše věci zůstávají pěkně v bezpečí vaší komfortní kajuty, a vy přitom můžete objevovat kouzlo proslulých přístavů celého světa. Seznámíte se se zajímavou kulturou, ochutnáte exotickou kuchyni, potkáte nové přátele.

Naše plavby jsou rozděleny na Lodní zájezdy neboli Cruises a Expediční plavby.

S námi poznáte krásu nejen velkých honosných lodí plujících po všech mořích světa, které pojmou až 4 000 klientů, ale také malé luxusní lodě pro maximálně 100 cestujících, tyto plavby jsou pojaty jako expediční, kdy máte šanci navštívit ty nejzajímavější místa na naší planetě -  Galapágy, Aljašku, Havajské ostrovy …

Proč si pro vaší dovolenou vybrat právě nás?

- Jsme zde pro VÁS, proto k vám, našim klientům přistupujeme individuálně a vždy se snažíme najít nejoptimálnější plavbu, abyste byli spokojeni a vaše dovolená byla taková, jakou si ji přejete mít.

Plavby na  luxusních lodích si získávají stále větší oblibu, právě pro svoji:

1. Výjimečnost

Jakmile vstoupíte na palubu, je o vás dokonale postaráno a vy si můžete vychutnávat svoji cestu. Žádným jiným způsobem byste nemohli tak pohodlně navštívit tolik zemí.

2. Rozmanitost

Jen na vás záleží, jak svou plavbu prožijete. Sami si určíte tempo, jakým se vaše dovolená bude ubírat. Na lodi samotné i v jednotlivých přístavech najdete dost příležitostí k aktivitě i k odpočinku.

3. Velkorysost

V ceně zájezdu je ubytování v luxusním prostředí, stravování na nejvyšší úrovni, zábavné programy pro vás i vaše děti a samozřejmě to nejdůležitější – poznání cizích zemí, exotika i vzrušující plavba po moři.

4. Radost

Plavba luxusní lodí je fantastická možnost, jak strávit báječný čas s těmi, které máte rádi.

5. Praktičnost

Přestože cestujete třeba přes půl zeměkoule, vybalit a zabalit stačí pouze jednou.


Dopřejte si dovolenou s pocitem bezpečí...

 
Téma bezpečnosti je v současné době skloňováno ve všech pádech a prolíná se i do výběru a plánování dovolené. Z tohoto hlediska patří okružní plavby na luxusních lodích k nejbezpečnějším. Vše zde podléhá velmi přísným kontrolám. U odbavení Vás čeká kontrola cestovního pasu, palubních lístků a zavazadel. Po odbavení je každému vystavena osobní karta, kterou používá po celou dobu plavby k placení, ale je důležitá při prokazování totožnosti při každém opuštění lodi a návratu na zpět palubu.
Díky tomu můžete mít na cestách s námi oprávněný pocit jistoty. Prožijte bezpečnou dovolenou, vychutnejte si krásu a pohodlí námořních plaveb na palubách luxusních lodí.

 

Expediční plavby:

Společnost Cruise Plus je partner americké společnosti Un-Cruise Advantures a jsme jediný certifikovaný prodejce těchto plaveb na českém trhu. Nabízíme expediční plavby na malých luxusních lodích s prvotřídním servisem do těch nejzajímavějších částí světa. Na rozdíl od plaveb na velkých lodích budete více v kontaktu s přírodou, vyzkoušíte si nové sportovní aktivity, poznáte nové přátele a na závěr dne si odpočinete v příjemném prostředí vaší kajuty.

 

 

 

 

Našimi hlavními obchodními partnery jsou lodní společnosti:

- MSC Cruises

- COSTA Cruises

- Princess Cruises

- Holland America

- Cunard

- Celestyal Cruises

- Seabourn

- Windstar Cruises

 


Poptávka

Pro zaslání poptávky můžete využít webového formuláře, který se nachází vždy u každé plavby, nebo nám můžete zaslat poptávku e-mailem na  info@cruiseplus.cz.

Abychom Vám mohli sestavit nabídku přímo na míru, rychle a dle vašich požadavků, prosíme o zaslání  následujících údajů

  • destinace 
  • termín (od kdy – do kdy)
  • počet cestujících (u dětí prosím uvádějte věk)
  • preferovaná kajuta (vnitřní kajuta, vnější kajuta s oknem, vnější kajuta s balkónem či apartmá)
  • cenový rozpočet
  • preference lodní společnosti (MSC, Costa, Princess, Holland America Line, Cunard atd.)

 

Jak objednat plavbu/zájezd?

Po zaslání poptávky Vám ve velmi krátké době, maximálně do 12 hodin, zašleme nabídky plaveb. V případě že Vás některá z plaveb zaujme, je možné na danou plavbu udělat nezávaznou rezervaci. Nezávazné rezervace jsou obvykle platné 1 až 7 dní, délka se odvíjí od termínu vyplutí. Aktuální nabídka plavby vždy platí v moment při jejím odeslání, vzhledem k pohyblivosti měnového kurzu a neustále se vyvíjející se cenové politice lodních společností.

V případě, že se rozhodnete pro danou plavbu, zašleme Vám cestovní smlouvu, ve které vyplňujete údaje o cestujících (jméno, příjmení, datum narození, národnost, místo narození, číslo pasu, platnost pasu, místo vystavení pasu, kontaktní osobu v případě nouze a komunikační jazyk) následně od nás obdržíte všeobecné podmínky společnosti, se kterou je plavba uskutečněna.  Současně Vám vystavíme fakturu na objednanou plavbu. Po úhradě faktury a podpisu smlouvy bude Vaše plavba závazně potvrzena. 

 

Několik týdnů před plavbou Vám zašleme lodní lístky a důležité informace pro cestující, v případě některých lodních společností získáte přístup do online check-in ve kterém si můžete lodní lístky stáhnout sami.

Odebírat akční nabídky