Napsali o nás

Napsali o nás

 

 

 

Dopřejte si dovolenou s pocitem bezpečí...

 
Téma bezpečnosti je v současné době skloňováno ve všech pádech a prolíná se i do výběru a plánování dovolené. Z tohoto hlediska patří okružní plavby na luxusních lodích k nejbezpečnějším. Vše zde podléhá velmi přísným kontrolám. U odbavení Vás čeká kontrola cestovního pasu, palubních lístků a zavazadel. Po odbavení je každému vystavena osobní karta, kterou používá po celou dobu plavby k placení, ale je důležitá při prokazování totožnosti při každém opuštění lodi a návratu na zpět palubu.
Díky tomu můžete mít na cestách s námi oprávněný pocit jistoty. Prožijte bezpečnou dovolenou, vychutnejte si krásu a pohodlí námořních plaveb na palubách luxusních lodí.

 

Expediční plavby:

Společnost Cruise Plus je partner americké společnosti Un-Cruise Advantures a jsme jediný certifikovaný prodejce těchto plaveb na českém trhu. Nabízíme expediční plavby na malých luxusních lodích s prvotřídním servisem do těch nejzajímavějších částí světa. Na rozdíl od plaveb na velkých lodích budete více v kontaktu s přírodou, vyzkoušíte si nové sportovní aktivity, poznáte nové přátele a na závěr dne si odpočinete v příjemném prostředí vaší kajuty.

 

 

 

 

Našimi hlavními obchodními partnery jsou lodní společnosti:

- MSC Cruises

- COSTA Cruises

- Princess Cruises

- Holland America

- Cunard

- Celestyal Cruises

- Seabourn

- Windstar Cruises

 

Poptávka

Pro zaslání poptávky můžete využít webového formuláře, který se nachází vždy u každé plavby, nebo nám můžete zaslat poptávku e-mailem na info@cruiseplus.cz.

Abychom Vám mohli sestavit nabídku přímo na míru, rychle a dle vašich požadavků, prosíme o zaslání  následujících údajů

  • destinace 
  • termín (od kdy – do kdy)
  • počet cestujících (u dětí prosím uvádějte věk)
  • preferovaná kajuta (vnitřní kajuta, vnější kajuta s oknem, vnější kajuta s balkónem či apartmá)
  • cenový rozpočet
  • preference lodní společnosti (MSC, Costa, Princess, Holland America Line, Cunard atd.)

 

Jak objednat plavbu/zájezd?

Po zaslání poptávky Vám ve velmi krátké době, maximálně do 12 hodin, zašleme nabídky plaveb. V případě že Vás některá z plaveb zaujme, je možné na danou plavbu udělat nezávaznou rezervaci. Nezávazné rezervace jsou obvykle platné 1 až 7 dní, délka se odvíjí od termínu vyplutí. Aktuální nabídka plavby vždy platí v moment při jejím odeslání, vzhledem k pohyblivosti měnového kurzu a neustále se vyvíjející se cenové politice lodních společností.

V případě, že se rozhodnete pro danou plavbu, zašleme Vám cestovní smlouvu, ve které vyplňujete údaje o cestujících (jméno, příjmení, datum narození, národnost, místo narození, číslo pasu, platnost pasu, místo vystavení pasu, kontaktní osobu v případě nouze a komunikační jazyk) následně od nás obdržíte všeobecné podmínky společnosti, se kterou je plavba uskutečněna.  Současně Vám vystavíme fakturu na objednanou plavbu. Po úhradě faktury a podpisu smlouvy bude Vaše plavba závazně potvrzena. 

Několik týdnů před plavbou Vám zašleme lodní lístky a důležité informace pro cestující, v případě některých lodních společností získáte přístup do online check-in ve kterém si můžete lodní lístky stáhnout sami.

 

Odebírat akční nabídky