Indický oceán

Indický oceán

ZOBRAZIT PLAVBY V TÉTO DESTINACI


Pouze plavbou můžete poznat rozmanité krásy Indického oceánu během jedné dovolené.

 

Již v dávných dobách Indové věřili, že Indický oceán ukrývá drahé kameny a poklady. To mohou potvrdit všichni, kdo navštívili nejznámější ostrovy Indického oceánu - Maledivy, Seychely, Mauricius, Madagaskar, Réunion a Srí Lanku, které se řadí mezi nejkrásnější ostrovy na zemi, nabízející exotiku a nevšední cestovatelské zážitky.

 

 

Maledivy

 

Maledivy neboli „ kokosové ostrovy“ jak se jim také říká, nabízejí blankytně průzračnou vodu, nádherné pláže s jemným bílým pískem, kokosovými palmami a bohatý podmořský život na korálových útesech.  Dá se říct, že se jedná o ráj na zemi, který je tvořen soustavou 19 atolů s téměř 1 300 korálovými ostrovy. Maledivy jsou rájem nejen pro potápěče, ale můžete se zažít jedinečné a romantické chvíle obklopeni exotickou přírodou.

 

 

Seychely

 

Souostroví Seychely skládající se ze 115 tropických ostrovů, to jsou zejména krásné a romantické pláže s bujnou tropickou vegetací. Seychely však nejsou jen o bezchybných plážích, ale také o pohodových lidech a zajímavé turistice jak pěší, tak i na kole.

Počasí je zde stálé a celoročně velmi příznivé.

 

 

Srí Lanka

 

Panenská příroda, čajové plantáže, hluboké pralesy, volně žijící stáda slonů a bohatá starověká kultura se svými chrámy a paláci – to vše je Sri Lanka, ostrov jehož jméno znamená „ požehnaná zářící země“. Nesmíme opomenout tradiční ajurvédskou medicínu s masážemi, spojující léčbu těla a mysli.

 

Díky našim partnerům jsme Vám na Srí Lance zajistit dokonalou pobytovou dovolenou podle Vašich představ a požadavků.

 

Madagaskar

 

Čtvrtý největší ostrov na světě bohatý na přírodní krásy i podmořský život s korálovými útesy. Nachází se zde endemické druhy rostlin  - majestátné baobaby, živočichů – vzácné druhy lemurů a místní obyvatelé dodržující tradiční rituály.

 Odebírat akční nabídky