MSC Grandiosa - nový zážitek z cestování

led01

MSC Grandiosa - nový zážitek z cestování

Proč se vydat na okružní plavbu s CK Cruise Plus právě na na lodi Grandiosa?

  • Interiérový design lodi je dotažen do nejmenších detailů. Interiéru domminuje křišťálové schodiště Swarovski a nejdelší LED kopule nad promenádou lodi
  • 12 restaurací vám nabízí kulinářské speciality
  • Výstava umění „Degas Danse Dessin“ od světoznámého pařížského umělce Edgara Degase. Rodina Aponte osobně vybrala jeho 26 originálních kreseb a vy si je můžete prohlédnout v L´Atelier Bistrot.
  • Klienti MSC Yacht club zde naleznou pohodlí v Royal Suitech, stylovou palubu s vlastním bazénem, whirpoolem, sluneční terasou a barem, dále Lounge s all inclusive gastronomií. K tomu všemu 24 hodinový servis palubního personálu.
  • Na palubě se nachází nejnovější digitální technologie „MSC for me“. S touto aplikací můžete relaxovat u bazénu, a zároveň mít přehled o všech událostech na palubě. Také na Vás čeká ZOE – váš osobní virtuální pomocník na palubě lodi. Dokáže odpovědět na Vaše dotazy v 7 různých jazycích. Můžete si přes aplikaci rezervovat stůl na večeři, show v divadle nebo fakultativní výlety.
  • Na MSC Grandiosa vystupuje světově známý Cirque du Soleil. Na palubě Vám budou k dispozici 2 různá představení.
  • MSC nabízí ty nejlepší služby, které hosté MSC Grandiosa potřebují. Můžete si odpočinout v balijských lázních, užít si kultury na jednotlivých palubách a Vaše děti se mohou bavit v 5 různých dětských klubech. S MSC úzce spolupracují např. značky Chicco nebo Lego, pro děti jsou tak k dispozici aktivity, hřiště a zábava.
CK Cruise Plus nabízí také okružní plavby pro rodiny s dětmi a právě MSC GRANDIOSA rozšiřuje nabídku aktivit pro děti a mládež. Každý rok společnost MSC vítá na palubách svých lodí více než 350 000 dětí. Děti mají k dispozici program, který nabízí stovky hodin zábavy za týden. Obrovský prostor je proto vyhrazen pro děti různých věkových skupin, dále aquaparky, místnosti s virtuálními hrami a další. Matteo Mancini, manažer zábavy pro děti MSC Cruises řekl, že počet dospívajících dětí, které cestují s MSC ve věku 13-17 let tvoří 40 % všech mladých hostů.

MSC Grandiosa začíná své okružní plavby ve Středozemním moři, kdy s touto lodí můžete navštívit přístavní města Janov, Marseille, Barcelonu, ale také starověký Řím nebo ostrov Sicílii a podívat se do mýty opředeného Palerma nebo hlavního města ostrova Malty - Valletty. 
 

Odebírat akční nabídky