ARABSKÉ EMIRÁTY - exotická dovolená

led25

ARABSKÉ EMIRÁTY - exotická dovolená

 

PLAVBY - ARABSKÉ EMIRÁTY

Vydejte se s Cruise Plus na plavbu do okouzlujících, exotických a pro mnoho Evropanů neznámých destinací Blízkého východu. Poznejte s námi starobylé památky, moderní architekturu, kulturu. Pro tyto plavby můžete vybírat z několika lodních společnostní MSC Cruises, Costa Cruises nebo Celebrity. Všechny jmenované lodní společnosti nabízí veškerý komfort luxusních hotelů, se širokou nabídkou zábavy a relaxace pro celý Váš pobyt na lodi. Pro aktivní cestovatele jsou na palubách fitness studia, multi sportovní hřiště nebo běžecké dráhy. Lodní společnosti MSC Cruises, Costa Cruises i Celebrity překvapí luxusními restauracemi, kavárnami, cukrárnami i obchodními centry.

Výběr plaveb Cruise Plus je široký. Během jedné plavby můžete navštívit Singapur, Malajsii, Thajsko, Sré Lanku, Indii, Omán i Spojené arabské emiráty, či si vybrat kratší okruh, kde poznáte detailněji vámi zvolenou oblast.

 
Nabídku plaveb naleznete zde: https://www.cruiseplus.cz/destinace/dubaj-sae


     
POBYTOVÉ ZÁJEZDY - ARABSKÉ EMIRÁTY

Využít také můžete jedinečnou nabídku Cruise Plus na pobytový zájezdy ALL INCLUSIVE s možností strávit v této destinaci dovolenou s jedním dítětem do 14-ti let zdarma. Jedná se o pětihvězdičkové rezorty ve Spojených arabských emirátech. Tyto hotely se nachází jen několik kilometrů od letiště v Dubaji a nabízí pohádkou dovolenou na pláži s horami za zády.
Nabídku pobytových zájezdů naleznete zde: https://www.cruiseplus.cz/vyhledavani?type=sae

Odebírat akční nabídky