Spolucestující

Hledáte spolucestující?

Hledáte spolucestující na plavbu? Pak jste zde správně.

Víme, že někteří z Vás by rádi cestovali s parťákem či parťačkou a proto jsme pro Vás připravili tuto stránku.

Výhody spolucestování jsou, že Vás samozřejmě vyjde plavba mnohem levnější než pokud byste cestovali sami a také s Vámi jede někdo, kdo s Vámi plavbu prožije.

  

Pokud hledáte spolucestující/ho, vyplňte prosím formulář. 

 

Rádi Vám samozřejmě pomůžeme s výběrem plavby.

Napište vzkaz

osobních údajů
Osobní údaje návštěvníků serveru www.cruiseplus.cz a ostatních klientů CK jsou chráněny v souladu s platnými zákony České republiky o ochraně osobních dat, především podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Po klientech požadujeme jen údaje bezprostředně nutné k vyřízení jejich objednávky. Odesláním své objednávky uděluje zákazník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.,CK - správci, souhlas ke shromažďování, uchovávání a zpracování svých osobních údajů v rozsahu této objednávky, a to pro účely poskytování služeb a produktů CK, pro marketingové a obchodní účely CK a jejich obchodních partnerů, případně jinému obdobnému správci, tak výrobků a služeb třetích stran, a to jak pro zasílání nabídek na poskytování služeb a produktů CK poštou, tak emailem. Tento souhlas uděluje zákazník na dobu neurčitou, a to až do písemného odvolání tohoto souhlasu. Dále zákazník potvrzuje, že byl CK informován o všech právech vyplývajících ze zákona č.101/2000 Sb., a zejména si je vědom svých práv podle §12 a 21 tohoto zákona, tj. poskytnutí údajů je dobrovolné, svůj souhlas může bezplatně kdykoliv na adrese CK odvolat, má právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu těchto údajů a blokování nesprávných údajů, jejich likvidaci, atd. V případě pochybností o dodržování práv se může kdykoliv obrátit na CK nebo přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
obchodních sdělení
Dobrý den, s kamarádem jsme vytvořili mobilní aplikaci pro spolucestování v době po-koronní. Ať už máte koupenou letenku nebo ne, můžete se spojit s ostatními cestujícími a letět spolu, nebo se jen pobavit. Aplikace je 100% zdarma a rád si poslechnu vaši
Dobrý den, hledám spolucestující na velkou transatlantickou plavbu již letos v březnu. Je mi 64 let, ještě pracuji a domluvím se anglicky
Hezký den, jsem nekuřák, pohodář, VŠ 60 +, v mládí 9 let důstojň. na zaoceán. lodích, hotelier na pensi, rozved., žijící v Praze . Hledám parťačku, nebo parťáka se smyslem pro humor na cestování na lodích i jinak. Tel. 724557603.
Odebírat akční nabídky