Účasti na veletrzích 2018

bře26

Účasti na veletrzích 2018

Holiday World 2018:
Stejně jako v předcházejících letech jsme se i letos aktivně zúčastnili největšího českého veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který se konal v Praze 15. – 18. února 2018.  Jako novinku jsme zde představili náš nový katalog plaveb a zájezdů na sezonu 2019. Největší poptávka byla dle očekávání po plavbách po Středomoří, nově jsme nabízeli také poznávací a pobytové zájezdy, kdy největší úspěch zaznamenaly poznávací zájezdy na Sri Lanku, které pro naše klienty připravujeme „na míru“, takže si mohou vybrat co chtějí vidět a jak dlouho chtějí na určitém místě strávit. Takovéto zájezdy jsme schopni připravit pro jednotlivce i skupiny.
         

ITB Berlin:

Podruhé jsme se jeli podívat na největší evropský veletrh cestovního ruch ITB Berlin. Po loňském sbírání zkušeností jsme zde letos již měli dohodnuté schůzky s našimi důležitými partnery. Sekali jsem se se zástupci několika lodních společností se kterými jsme se dohodli na rozšíření spolupráce a přípravu nových plaveb po Středozemí, Severním moři, Asie, ale také zajímavé expediční plavby.  Dále pak s našimi partery z Dubaje, se kterými spolupracujeme na přípravě poznávacích zájezdů po SAE a Ománu, ze Sri Lanky, kteří nám pomáhají s tvorbou poznávacích zájezdů po tomto krásném a Čechy stále více oblíbeném ostrově. Navázali jsme nové partnerské vztahy s cestovní kanceláří z Vietnamu, se kterou připravujeme nové plavby po řece Mekong až do Kambodže a golfové poznávací zájezdy. Jako novinku pro nadcházející sezonu připravujeme plavby po ostrovech Galapágy, který bude možné spojit s pobytem v Ekvádoru.

 
 Euroregion Tour Jablonec :

Poprvé jsme zavítali na regionální veletrh Euroregion Tour do Jablonce, zájem o plavby po Středozemí a poznávací zájezdy na Sri Lanku předčil naše očekávání, proto pevně věřím, že se do tohoto regionu ještě vrátíme.Odebírat akční nabídky