SUPER FIRST MINUTE - SUPER SLEVA - Špicberky - (na splátky )10denní plavba s českým průvodcem - Expedice za ledními medvědy

Napište našemu
specialistovi

Cena od:

209 500

Detail plavbyVydejte se s námi do Arktidy na expedici, která překoná Vaše očekávání – strávíte 10 dní v překrásné severské přírodě, kde uvidíte divoká zvířata ve svém původním prostředí – krásná a nespoutaná.

FIRST MINUTE – při objednání a zaplacení 12% zálohy do 31.8. 2018 bude Vaše cena Kč 189 900,-

SUPER FIRST MINUTE – při objednání a zaplacení 12% zálohy do 31.5. 2018 získáte bonus za včasnou rezervaci a Vaše cena se změní na 170 910,-

PO ZAPLACENÍ ZÁLOHY VÁM PŘIPRAVÍME INDIVIDUÁLNÍ SPLÁTKOVÝ (MĚSÍČNÍ) KALENDÁŘ AŽ DO ÚPLNÉHO ZAPLACENÍ ZÁLOHY, ABY VAŠE PLATBY NEBYLY TAK VELKÉ.

 

 

Program plavby:


DEN 1. odlet z Prahy do Longyearbyenu (Špicberky)

Vítejte na Špicberkách v Longyearbyenu, správním městě norského území Svalbard a výchozím bodem naší expedice. Po příletu a ubytování v hotelu doporučujeme prohlídku této  fascinující arktické osady. Při toulkách  malebným městečkem můžete navštívit e  místní muzeum Svalbard, stejně jako využít možnosti nákupů nebo ochutnat místní speciality v centru města.Ubytování v hotelu je  je  zahrnuto v ceně plavby.


DEN 2.
Longyearbyen – nalodění na loď
Odpoledne vás přivítáme na palubě luxusní expediční lodi M / V Sea Spirit. Čeká Vás podrobná prohlídka celé lodi, která se následující dny stane Vaším domovem a věříme že na ní zažijete mimořádně a nevšední dobrodružství.Jsme přesvědčeni, že vše, co jste si o této krajině vysnili, se stane skutečností. S naší lodí navštívíme místa, kam lidská noha zavítá jen zřídka a kde stále ještě žijí divoká zvířata.  Hned první den, při plavbě přes Isfjorden, uvidíte fascinující přírodní scenérie s možností spatřit velké mořské savce.DEN 3 - 9. Plavba po západních Špicberkách

Vydali jste se na skutečnou expedici v pravé arktické divočině, kdy naše trasa i možnosti prozkoumání okolní přírody  budou  záviset na povětrnostních podmínkách a síle mořského ledu, s nimiž se budeme během naší plavby potýkat.

Zkušený kapitán a vedoucí expedice mají hlavní slovo jakou trasou se vydaáme a neustále upravují plány, podle aktuálních podmínek. Můžete si ale být  jisti, že příroda  odhalí svou krásu v této divoké a odlehlé části  Arktidy. Lední  medvědy a další typická zvířata žijící volně v arktické přírodě budete mít možnost spatřit po celou dobu naší plavby, jelikož . nevynecháme jedinou příležitost, abychom je mohli sledovat v jejich přirozeném prostředí.  

.Poplujeme    nádhernými fjordy, podél pobřeží a ostrovů v severozápadní části Svalbard. Jedná se o oblast s nejpozoruhodnějšími scenériemi na souostroví a současně s těmi nejlepšími podmínkami pro sledování divokých zvířat žijících v Arktidě. Hluboké fjordy a úzké kanály jsou ohraničeny zubatými zasněženými horskými vrcholy a na ledových pláních i na plovoucích krách uvidíte  několik druhů tuleňů ostražitě sledujících lední medvědy.

Oblasti kvetoucí tundry jsou také domovem pasoucích se sobů i hravé arktické lišky a v bohatých  pobřežních vodách jsou  mroži a velké množství velryb. Celá oblast navíc ožívá hejny  stěhovavých ptáků, včetně vzácných druhů, využívající možnost námluv ve 24 hodinovém denním světle.


A tomu všemu vládne lední medvěd – vládce severních moří. Oblast Svalbard je jedním z nejlepších míst na světě, kde je možno pozorovat lov ledních medvědů ve svém oblíbeném prostředí na   ledových krách. Naší loď vždy držíme v co nejbezpečnější vzdálenosti, ale zároveň dobré viditelnosti, abychom mohli sledovat lední medvědy prohledávající zamrzlé moře a jejich lovení tuleňů.

 

Aby vaše zážitky z Arktidy byly dokonalé, nevynecháme ani  místa bohatá na historii. Navštívíme oblasti s  historickými pozůstatky velrybářských táborů, těžby uhlí i místa, která se při objevování severního pólu zapsala do historie, jako například opuštěnou polární výzkumnou stanici.

 

Lidské obydlí v této oblasti lze nalézt pouze v Ny Ålesund, bývalém hornickém městě, které je nyní domovem mezinárodní komunity arktických badatelů. Je to  jedna z nejseverněji položených osad na světě, s muzeem, obchodem se suvenýry a dokonce i s poštou.

Dny, které strávíte  v Arktidě budou  plné nezapomenutelných výletů, skvělého jídla a to vše doplněné o nádherné přírodní scenérie s volně žijícími zvířaty.,


DEN 10.  konec plavby – vylodění v Longyearbyenu, Svalbard

Po společné snídani se rozloučíme v městečku Longyearbyen, v místě, kde naše plavba začala a  poté vás odvezeme na letiště.

Pokud se po návratu domů podíváte na úžasné fotografie a znovu prožijete ty nezapomenutelné a neuvěřitelné zážitky z  ledové Arktidy, jistě budete přemýšlet o dalším dobrodružství v království ledu.Apartmá Superior Suite se nachází na 3. palubě Club – kajuta má 20m2 a je vybavena velkou postelí –  King Size, nebo dvěma oddělenými lůžky. Kajuta je dále vybavena koupelnou, šatnou nebo šatní skříní, trezorem, lednicí, satelitní TV, TV / DVD, individuální regulaci teploty a vysoušečem vlasů.
- CK si vyhrazuje právo zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí max. 10 účastníků, případně zájezd realizovat bez českého průvodce.
 

Informace

Superior Suite209 500 Kč

SUPER FIRST MINUTE – při objednání a zaplacení 12% zálohy do 31.5. 2018 získáte bonus za včasnou rezervaci a Vaše cena se změní na 170 910,-

PO ZAPLACENÍ ZÁLOHY VÁM PŘIPRAVÍME INDIVIDUÁLNÍ SPLÁTKOVÝ (MĚSÍČNÍ) KALENDÁŘ AŽ DO ÚPLNÉHO ZAPLACENÍ ZÁLOHY, ABY VAŠE PLATBY NEBYLY TAK VELKÉ.

Trasa plavby

Praha - Longyearbyen
Špicberky-plavba
Longyearbyen - Praha

cena zahrnuje

letenky Praha - Longyearbyen a zpět
9 nocí ubytování na lodi v kajutě - Superior Suite
česky mluvící průvodce po celou dobu plavby
1 x ubytování v Longyearbyenu se snídaní (před vyplutím)
transfer z hotelu do přístavu v Longyearbyen (před vyplutím)
uvítací koktejl při nalodění
plná penze - při pobytu na lodi
káva, čaj po celou dobu plavby
plánované výlety motorovými čluny zodiacs a na pevninu (v návaznosti na počasí)
odborný program pořádaný zkušenými průvodci
speciální expediční bunda s logem expedice (zůstává účastníkům jako vzpomínka)
zapůjčení speciální obuvi
informační materiály před vyplutím
záznam Vaší cesty
koktejl na rozloučenou při ukončení plavby
transfer z přístavu na letiště (po připlutí)
servisní poplatky, přístavní taxy

cena nezahrnuje

cestovní pojištění - storno
cestovní pojištění pokrývající možnou evakulaci,  do USD 150 000,- (pouze po dobu pobytu na lodi)
nealkoholické a alkoholické nápoje mimo uvítací a rozlučkový koktejl
spropitné

Podobné plavby

akce
loď
LAST MINUTE -Pobyt v Hurghadě a plavba po Nilu - poznejte Egypt jinak
od 21 500 Kč

5* De luxe lodi M/S la traviata Nile Cruise

 • Ubytování: výletní loď
 • Typ občerstvení: all inclusive / plná penze
 • Doprava: letecká
 • Termín: 31.03.2018 - 07.04.2018
 • Trvání: 7 nocí
 • Cena od: 21 500 Kč
Prohlédnout
Mapa itineráře
Klasická plavba po Dunaji
od 25 439 Kč

 

 • Ubytování: loď
 • Typ občerstvení:
 • Doprava: vlastní doprava
 • Termín: 18.05.2019 - 26.05.2019
 • Trvání: 8 nocí
 • Cena od: 25 439 Kč
Prohlédnout
Mapa itineráře
Plavba po Dunaji z Vídně
od 32 140 Kč

 

 • Ubytování: loď
 • Typ občerstvení:
 • Doprava: vlastní doprava
 • Termín: 19.05.2019 - 27.05.2019
 • Trvání: 8 nocí
 • Cena od: 32 140 Kč
Prohlédnout
Odebírat akční nabídky