8 dní Mexiko - plavba po Kortézově moři

Napište našemu
specialistovi

Cena od:

83 593

Detail plavby

Popis

Safari Endeavour

 

Safari Endeavour byla postavena v roce 1983 v loděnici „Jeff Boat“ a zrekonstruována v roce 2012. Patří k největším ve flotile společnosti UnCruise a její posádka je na to patřičně hrdá. Dřevěná svítidla a umělecká díla jen doplňují majestátnost a jedinečnost této lodi.

 

Základní údaje o lodi:

Kapacita:                                84 osob

Posádka:                                35 osob

Počet kajut:                            42

Délka:                                    77 m

Šířka:                                     12 m

Rychlost:                                10 uzlů

           

VYBAVENÍ LODĚ: Stravování, zábava: prostorný salonek, restaurace s obsluhou, bar, terasa na horní palubě

 

Sport, wellness:

Safari Endeavour je připravena na dobrodružství, které vám chce ukázat. Ve svém vybavení má pro vás přichystány, mořské kajaky, paddleboarding venkovní, nafukovací skify, neoprenové oblečení a vybavení pro šnorchlování, hydrofon pro poslech podpovrchových zvuků a podmořskou kameru na přídi, dvě vířivky, prostor na cvičení jogy a místnost pro masáže.

 

KAJUTY:

V závislosti na kategorii můžete být  ubytováni jednolůžkové, dvoulůžkové nebo třílůžkové kajutě. Společné pro všechny kabiny jsou: TV s plochou obrazovkou / DVD; dokovací stanice pro iPod; klimatizace; stůl a židle; vlastní koupelna se sprchou; prostorné skříně a dostatek dalšího úložného prostoru.

Program plavby:

DEN 1. San José del Cabo / La Paz – nalodění

Bienvenidos! (Vítejte!) Vyzvedneme vás na mezinárodním letišti Los Cabos a převezeme vás na místo setkání. Setkáte se zde s expedičním týmem a během úvodního pozemního přesunu se dozvíte vše o tom, co vás čeká v průběhu následujícího týdne. Poté už vás na palubě lodi přivítá kapitán s posádkou a nabídnou vám koktejl a večeři.DEN 2. ostrov San Francisko

vaše týdenní dobrodružství začne aktivně – a to na strmých rudých útesech a táhlých opuštěných plážích. Můžete si vzít ploutve a pozorovat barevný podmořský život, nazout si pohorky a vydat se na průzkumnou túru, popadnout pádlo a objevovat odlehlé zátoky, anebo můžete relaxovat na pláži a nabírat síly na další dny. Drsná krása ostrova Vás ovšem přímo vyzývá k dobrodružství.

DEN 3. Bahía Agua Verde

na pláži Bahía Agua Verde protínají průzračnou vodu řídce rozptýlené rozeklané hory. Na malém člunu prozkoumáte pobřeží, navštívíte rančera a jeho rodinu a pravou Baju pak zažijete, když vyrazíte na oslu do kaňonů a hor. Panoramatické výhledy, bezkonkurenční objevování, skvělé pozorování ptáků a nepřekonatelná pospolitost – to vše naplní váš den.DEN 4. Kapitánův výběr ( den dle kapitána )

I když černé perly asi neobjevíte, budete proplouvat mezi ostrovy, které kdysi prozkoumávali první španělští dobyvatelé. Váš expediční tým bude připraven nabídnout vám na výběr dobrodružnější varianty – jízdu na kajaku, túru, jízdu na prkně s pádly (paddleboard) nebo průzkum pláže. Budete objevovat rozmanitost přírody a zjistíte, jaké geologické síly tyto ostrovy formovaly.


DEN 5.
Objevování podmořského života

V zátoce Magdalena Bay (polovina ledna až začátek března) vám bude průvodcem sama matka příroda. Každý rok totiž připlouvají k západnímu pobřeží poloostrova Baja plejtvákovci šedí, aby po pouti dlouhé přes 19 000 kilometrů vzátoce Bahía Magdaleně porodili svá mláďata. Přistanete tedy v Puerto Escondido, poté přejedete poloostrov a na rybářské loďce se vydáte do laguny pozorovat tyto obrovské savce a jejich mláďata. NEBO – V zátoce Bahía de la Paz (listopad až polovina ledna; březen; pořadí dní se mění) jsou častými návštěvníky žraloci obrovští – největší žijící zástupci žraloků, kteří však nejsou pro člověka nebezpeční. A vy tak můžete z loďky sledovat stopy, které tito obři po sobě zanechávají, a pokud to podmínky dovolí a budete-li chtít, můžete si užít i nezapomenutelné plavání po boku těchto kolosálních živočichů. Je to jen na vás.


DEN 6. Lo
s Islotes / ostrov Partida

Los Islotes je příkrá skalnatá podmořská hora přímo vyskakující z moře. Z člunu můžete pozorovat kolonii lachtanů nebo si obléknout plavky a hned po ránu si zaplavat se zvědavými a hbitými lachtaními mláďaty. Poté zvedneme kotvy a vyrazíme na ostrov Partida, kde strávíte odpoledne. Můžete se vydat na túru po pustých plážích nebo skalnatými suchými žleby.DEN 7. Ost
rov Espíritu Santo

Vyrazíte do zátoky obklopené dlouhými výběžky červených skal a zlatou pláží. Poslední den tak můžete relaxovat na pláži, prozkoumávat zákoutí ostrova na kajaku, nebo se vydat  na túru s průvodcem. Celý týden si pak můžete znovu připomenout při speciální večeři na rozloučenou se zábavnou prezentací fotografií, kterou pro vás připraví váš expediční tým.DEN 8. La Paz  / San José del Cabo – vylodění - trasfer na letiště

Po snídani Vás čeká pouze „adios La Paz“. Vylodíte se a my vás odvezeme zpět na letiště San José del Cabo, nebo do hotelu v případě Vašeho prodlouženého pobytu.

Informace

kajuta Master84 818 Kč
kajuta Commander95 418 Kč

kajuta Master83 593 Kč
kajuta Commander92 193 Kč

kajuta Master83 593 Kč
kajuta Commander92 193 Kč

kajuta Master83 593 Kč
kajuta Commander92 193 Kč

kajuta Master83 593 Kč
kajuta Commander92 193 Kč

kajuta Master83 593 Kč
kajuta Commander92 193 Kč

kajuta Master83 593 Kč
kajuta Commander92 193 Kč

kajuta Master83 593 Kč
kajuta Commander92 193 Kč

kajuta Master83 593 Kč
kajuta Commander92 193 Kč

kajuta Master83 593 Kč
kajuta Commander92 193 Kč

kajuta Master83 593 Kč
kajuta Commander92 193 Kč

kajuta Master83 593 Kč
kajuta Commander92 193 Kč

Nabídka ubytování před nebo po plavbě

Trasa plavby

Mexico
zátoka San Francisko
ostrov Partida
ostrov Espíritu Santo

program

Den 1San José del Cabo / La Paz - nalodění
Den 2zátoka San Francisko
Den 3Bahía Agua Verde
Den 4Kapitánův výběr
Den 5Objevování podpořského života
Den 6Los Islotes / ostrov Partida
Den 7Ostrov Espíritu Santo
Den 8La Paz  / San José del Cabo - vylodění

cena zahrnuje

ubytování na lodi v rezervované kajutě
anglicky mluvící průvodne po celou dobu plavby
ALL INCLUSIVE - plná penze na úrovní 5* hotelu po celou dobu plavby včetně nealkoholických nápojů a prémiových značek vína, piva a lihovin
transfery včetně dopravy zavazadel z letiště na loď a zpět na letiště  při nalodění a vylodění
přístavní taxy/poplatky
vstupy do národních parků/rezervací
veškeré nabízené aktivity a výlety uvedené v programu zájezdu v rámci plavby (pěší výlety do panenské přírody, šnorchlování, výlety do přírody na kajacích) včetně potřebného vybavení a průvodce
wellness program: fitness vybavení, podložky pro cvičení jógy a 1 hodina masáže

cena nezahrnuje

letenky Praha - San Jose del Cobo a zpět
spropitné na lodi
cestovní pojištění

Podobné plavby

Mapa itineráře
Silvestrovská plavba po Dunaji
od 30 561 Kč

 

 • Ubytování: loď
 • Typ občerstvení:
 • Doprava: vlastní doprava
 • Termín: 27.12.2019 - 04.01.2020
 • Trvání: 8 nocí
 • Cena od: 30 561 Kč
Prohlédnout
all inclusive
400x300_Day-2-Molokai_Halawa_Valley_Credit-Julie-Quarry
Havajské ostrovy - poznejte krásu panenské přírody
od 129 900 Kč

Safari Endeavour

 • Ubytování: Kajuta
 • Typ občerstvení: Plná penze
 • Doprava: letecká
 • Termín: 12.01.2018 - 20.01.2018
 • Trvání: 8 nocí
 • Cena od: 129 900 Kč
Prohlédnout
Mapa itineráře
Říční plavba k dunajským kataraktům
od 43 860 Kč

 

 • Ubytování: loď
 • Typ občerstvení:
 • Doprava: vlastní doprava
 • Termín: 22.07.2019 - 03.08.2019
 • Trvání: 12 nocí
 • Cena od: 43 860 Kč
Prohlédnout
Odebírat akční nabídky