Kapacita:                              3 963 osob

Posádka:                               1 646 osob

Počet kajut:                          2 114

Délka:                                  325,5 m

Výška:                                 54,5 m

Šířka:                                   40 m

Ponor:                                  8,6 m

Výtlak:                                146 600

Rychlost:                             21,5 uzlů

Počet palub pro cestující:      14

        

 

 

Loď Norwegian Getaway vyplula poprvé v roce 2014. Na této lodi si můžete vychutnat plavbu na Bermudy či po Karibských ostrovech nebo transatlantické plavby.

 

 

 

STRAVOVÁNÍ:

Na palubě Norwegian Getaway si vychutnejte až 28 různých restaurací. Dále zde naleznete 20 barů a klubů. Mezi specializovanými restauracemi naleznete například italskou, francouzskou, japonskou kuchyni, americký a brazilský steakhouse.

 

ZÁBAVA:

Na palubě lodi se nachází divadelní sál, diskotéka, bary s živou hudbou, kasino s hracími automaty Getaway, internetová kavárna, knihovna, karetní místnost, konferenční centrum, butiky, umělecká galerie či Comedy Club a další.

 

SPORT, WELLNESS:

Na lodi naleznete fitness centrum, multifunkční sportovní hřiště (basketbal, volejbal, tenisový kurt), 2 bazény, aquapark, 6 vířivek. Nechte se hýčkat ve wellness centru Mandora Spa & Salon či v solné jeskyni. Na palubě je také 6 drah pro bowling, horolezecká stěna, lanové centrum či trampolína.

 

Pro běžce je zde k dispozici i běžecká dráha.

 

 

 

DĚTSKÉ KLUBY:

Dětské kluby jsou rozděleny do 3 věkových kategorií. Videohry, vnitřní i venkovní herna, wii koutek, samozřejmostí je také dětský bazén s klouzačkami a brouzdalištěm.

 

 

Na lodi naleznete 2 114 kajut.

 

 

 

Fotogalerie

Odebírat akční nabídky