Sri Lanka

Zadat nezávaznou poptávku


Termíny zájezdů, délku pobytů, typ hotelu a stravování vám připravíme na základě individuální poptávky tak, aby pobyt i hra splnily vaše očekávání.

The Royal Colomb

Golfové hřiště Colombo bylo založeno již v roce 1879. Status "Royal" obdrželo v roce 1928 čímž se stalo druhým nejstarším golfovým klubem, který získal "královský" status mimo území Británie.
18jamkové hřiště s délkou 5770 m a parem 71 působí na první dojem velmi jednoduše, což je dáno především širokými fairwayemi. Ovšem mnoho vodních překážek a přesně umístěných bunkrů tento dojem rychle změní.
Klubovna v koloniálním stylu slouží jak členům klubu, tak hostům.

Victoria Golf & Country Resort
o Golf Club
Jedno z nejkrásnějších hřišť na asijském kontinentě je požitkem pro všechny smysly. Nádherná krajina Kandského pohoří plná vůně kvetoucích keřů nabízí jedinečné kouzlo. Velkolepý design, který dokonale prověří schopnosti i těch nejlepších hráčů.
Nejnovější hřiště Srí Lanky se rozkládá na pobřeží s panoramatickým výhledem na Victoria Reservoir.
Velkolepý design architekta Donalda Steela s mistrovským uspořádáním využívajícím v plném rozsahu nádherný zvlněný terén nabízí úžasné scenérie. Greeny, odpaliště i ferveje byly osety trávou přivezenou z Bermud a špičkové greeny jsou upraveny podle norem USGA. Úzké ferveje umístěné v hornaté krajině, lemované majestátnými stromy dotváří náročné hřiště, jenž vyžaduje přesnost, pevné nervy a odhad. Úchvatná golfová výzva

Nuwara Eliya Golf Club

Zahrát si golf v Nuwara Eliya je jako vrátit se zpět o sto let do koloniální éry Srí Lanky. Golfové hřiště bylo postaveno britskými vojáky v roce 1889. Hřiště je výjimečně krásné, posazené v podhůří hory Pidurutalagala v srdci čajových plantáží Nuwara Eliya. Na tomto hřišti se nachází nejdelší jamka na Sri Lance – jamka 6, par 5. Jamky 12., 13. a 14. jsou označovány jako "Malé Švýcarsko" a to hlavně kvůli nádherným scenériím připomínajícím tuto zemi.

Shangri-La's Golf and Country Club

Toto zbrusu nové 18jamkové hřiště je zasazena do rozlehlé plantáže kosových palem. Hřiště je vhodné jak pro rekreační, tak i pro náročné golfisty. Jamky jsou rozděleny do tří oblastí: 1. The Coconut Plantation, která nabízí bujnou vegetaci a množství bunkrů. 2. The Dune Area je charakteristická výškovými změnami a výhledy na Indický oceán. 3. The Sapphire Mine má velkorysé greeny a vodní překážky. Hřiště vzniklo na základě ekologické rekultivace krajiny po bývalém safírovém dole a dosaženým cílem bylo obnovení původní vegetace společně s navrácením původních živočichů.

 


Odebírat akční nabídky