Proplujte s námi Panamský průplav

Napište našemu
specialistovi

Cena od:

129 500

Detail plavby

Popis

Safari Voyager

 

Safari Voyager byla postavena v roce 1982 v loděnici Chesapeake a zrekonstruována v roce 2016. Nádherná elegantní loď vybavená tou nejmodernější technikou, kterou můžete využít při vašich expedicích za dobrodružstvím. Disponuje nejmodernější platformou pro spouštění skifů a kajaků. Ručně dělaná umělecká díla v celém plavidle a v každé kajutě vzdávají hold regionům Kostarika a Panamá.

 

Základní údaje o lodi:

Kapacita:                                62 osob

Posádka:                                30 osob

Počet kajut:                            32

Délka:                                    58 m

Šířka:                                     12 m

Rychlost:                                9 uzlů

           

VYBAVENÍ LODĚ:
Stravování, zábava:
prostorný salonek, restaurace s obsluhou, bar, terasa na horní palubě

 

Sport, wellness:

Safari Voyager má ve svém vybavení má pro vás přichystány, mořské kajaky, paddleboarding venkovní, nafukovací skify, neoprenové oblečení a vybavení pro šnorchlování. Pro omlazení a relaxaci mohou hosté využít wellness s posilovnou, prostor pro jógy a bezplatnou masáž.

 

KAJUTY:

V závislosti na kategorii můžete být ubytováni jednolůžkové, dvoulůžkové nebo třílůžkové kajutě. Pro všechny kajuty jsou společné: panoramatická okna; klimatizace; prostorné skříně a dostatek dalšího úložného prostoru, stůl a židle; dokovací stanice iPod / MP3 / MP4; TV / DVD přehrávač, koupelna se sprchou

 

Program plavby:

DEN 1. San José - příletVítejte v Kosta Rice! Po přivítání na letišti vás odvezeme do hotelu  Intercontinentalm kde přenocujme první noc.

DEN 2.
San José - nalodění

Ráno si můžete užít ve volný čas a vydat se na prohlídku okolí hotelu a vychutnat si výbornou kávu podavanou ve zdejších kavárnách. Odpoledne se všichni sejdeme opět v hotelu a přejedeme do přístavu Caldera na Tichém oceánu, kde se nalodíme na na naší loď Safari Voyager a setkáte se s naší posádkou.


DEN 3. Národní rezervace Curú

Týden dobrodružství odstartuje na jihovýchodním cípu poloostrova Nicoya – čeká tu na vás nezkrocená příroda, panenské scenérie i aktivní odpočinek. Místní „obyvatele“ tvoří rozličné druhy zvířat, plazů, ptáků a hmyzu, včetně fregatek, kolibříků, a motýlů.  A tyrkysové vody v blízkosti ostrova Tortuga lákají ke šnorchlování, k jízdě na kajaku a paddleboardu.


DEN 4.
poloostrov Osa - národní park Corcovado

Na odlehlém poloostrově Osa se nachází největší národní park země, Corcovado. Je izolovaný a divoký, a dobrodružství zde číhá na každém kroku. Národní park je známý rozmanitostí živočišných a rostlinných druhů, žijí zde všechny čtyři druhy kostarických opic, stromové žáby, kajmani, papoušci ara, 16 různých druhů kolibříků a mnoho dalších. A vy tento rozsáhlý park probádáte při celodenní túře džunglí. Den ukončíte pozorováním západu slunce s tropickým nápojem v ruce.


DEN 5.
záliv Dulce

Ráj milovníků ptactva. Prozkoumejte tuto přírodní rezervaci překypující barvami. Od bromélií, zázvoru a helikonií až po tukany, kolibříky, nezbedné opičky a třepotající se motýly – je to uchvacující svět pohledů, zvuků a chutí. V zálivu Dulce, který odděluje poloostrov Osa od pevniny, můžete tedy na kajaku nebo lehkém člunu objevovat vzácnou flóru a faunu mangrovníků.


DEN 6.
ostrov Granito de Oro

Proplujeme mezi ostrovy Národního parku Coiba a zastavíme se na malebném ostrůvku Granito de Oro. I přes svou malou velikost nabízí trochu od všeho – vulkanické výchozy (odkryvy) na obou koncích pevniny s hustou minidžunglí, propojené nádhernými bílými písečnými plážemi. Ostrov je řazen mezi 10 nejlepších míst na potápění a vy si je zde opravdu užijete.


DEN
7. národní park Coiba

Další den v ráji. Den začneme čerstvou vařenou kávou a romantickým posezením na palubě lodi. Vaši průvodci vám ukáží stezky a místa odkud můžete pozorovat opice a  kolibříky. Nebo se vydáte na projížďku na kajaku, nebo můžete jen tak šnorchlovat. Odpoledne se usadíte na židly a budete zasloženě odpočívat po krásně prožitém dni.


DEN 8.
Panamském záliv - Panamský průplav

Všechny ostrovy a ostrůvky v Panamském zálivu jsou unikátní a vy mezi nimi budete proplouvat tak, jak zavelí kapitán. V podvečer se připravte na nezapomenutelný průjezd z oceánu do oceánu 81,6 kilometru dlouhým Panamským průplavem. Plavbu završíte speciální večeří na rozloučenou a poté si připomenete největší dobrodružství týdne při prohlídce fotografií.

DEN 9. Panama City - vyloděníNaposledy posnídáte na Safari Voyager a poté se rozloučíte s posádkou. Vylodíte se v Colónu a přesunete se na letiště v Panama City, odkud odletíte domů.

Informace

kajuta Master129 500 Kč
kajuta Commander141 900 Kč

kajuta Master129 500 Kč
kajuta Commander141 900 Kč

kajuta Master129 500 Kč
kajuta Commander141 900 Kč

kajuta Master129 500 Kč
kajuta Commander141 900 Kč

kajuta Master129 500 Kč
kajuta Commander141 900 Kč

kajuta Master132 900 Kč
kajuta Commander146 500 Kč

kajuta Master132 900 Kč
kajuta Commander146 500 Kč

Trasa plavby

Kostarika - Panama

program

Den 1San José - přílet
Den 2San José - nalodění
Den 3Národní rezervace Curú
Den 4poloostrov Osa - národní park Corcovado
Den 5záliv Dulce
Den 6ostrov Granito de Oro
Den 7národní park Coiba
Den 8Panamském záliv - Panamský průplav
Den 9Panama City - vylodění

cena zahrnuje

letenky Praha - San Jose (Kostarika), Panama City - Praha
ubytování na lodi v rezervované kajutě
anglicky mluvící průvodne po celou dobu plavby
ALL INCLUSIVE - plná penze na úrovní 5* hotelu po celou dobu plavby včetně nealkoholických nápojů a prémiových značek vína, piva a lihovin
transfery včetně dopravy zavazadel z letiště na loď a zpět na letiště  při nalodění a vylodění
přístavní taxy/poplatky
vstupy do národních parků/rezervací
veškeré nabízené aktivity a výlety uvedené v programu zájezdu v rámci plavby (pěší výlety do panenské přírody, šnorchlování, výlety do přírody na kajacích) včetně potřebného vybavení a průvodce
wellness program: fitness vybavení, podložky pro cvičení jógy a 1 hodina masáže

Podobné plavby

all inclusive
400x300_Day-2-Molokai_Halawa_Valley_Credit-Julie-Quarry
Havajské ostrovy - poznejte krásu panenské přírody
od 129 900 Kč

Safari Endeavour

  • Ubytování: Kajuta
  • Typ občerstvení: Plná penze
  • Doprava: letecká
  • Termín: 12.01.2018 - 20.01.2018
  • Trvání: 8 nocí
  • Cena od: 129 900 Kč
Prohlédnout
Odebírat akční nabídky