MSC DIVINA - Velká transatlantická plavba - letecky s delegátem

Napište našemu
specialistovi

Cena od:

49 990

Detail plavby

Popis

Navštívená místa:

Miami (USA) - New York (USA)) - Kings Wharf (Bermudy) - Ponta Delgada (Portugalsko) - Lisabon (Portugalsko) - Malaga (Španělsko) - Valencie (Španělsko) - Marseille (Francie) - Janov (Itálie)


Specifikace:

Nádherná plavba včetně letecké dopravy, která svým netradičním programem rozhodně nezklame ani ty nejnáročnější cestovatele! Před plavbou strávíte dvě noci v hotelu v Miami a volný den lze využít k poznání této metropole Floridy. Poté nás čekají dvoudenní zastávky v new Yorku, na Bermudách a portugalských Azorech a v Lisabonu. Jako třešničku na dortu budeme mít v e středomořských zastávkách v Malaze, Valencii, Marseille a plavba končí v italském Janově. Český delegát pomůže s vyřizováním formalit během plavby, orientací na lodi a s výběrem vhodných výletů od lodní společnosti v destinacích.

Informace o plavbě:

 • Ceny jsou kalkulovány ve dvojlůžkové kajutě, při obsazenosti alespoň dvěma plně platícími osobami. Kategorie kajut, jejich aktuální ceny a dostupnost je nutné vždy ověřit. Vyhrazujeme si právo změny zde uváděných cen.
 • Cena za dítě (věk do dovršených 18 let v první den plavby) se počítá při ubytování spolu se dvěma plně platícími osobami v kajutě. Dětské ceny zájezdu se mohou lišit dle věkových kategorií a je nutné je ověřit předem v CK. Těhotné ženy po 24. týdnu těhotenství se zájezdu zúčastnit nemohou. Totéž platí obvykle i pro děti mladší 6 měsíců.
 • Ubytování 3.a 4. osoby není dostupné ve všech kajutách. Jejich počet je omezený a prodávají se pouze po potvrzení. Kalkulaci ověříme a zpracujeme po obdržení poptávky. Vždy je ale nutné uvést jména, příjmení a data narození všech cestujících, telefonní spojení a adresu.
 • Na vyžádání dodáme informace o předplacení speciálních cenově zvýhodněných balíčků, např. nápojové, wellness, all inclusive a podobně.
 • Informace o výletech a exkurzích – ceny, délka trvání, náročnost a bližší popis dodáme na vyžádání.
 • Některé akce a výlety pořádané lodní společností mohou být hodně frekventované, proto je vhodné je rezervovat ihned první den po nalodění přímo na palubě.
 • Výlety lodní společnosti jsou poskytovány s průvodcem nejčastěji v angličtině, s kompletním vybavením pro absolvování všech aktivit a dle délky výletu i s občerstvením.
 • Měnou na lodi je USD. Je však možno platit i mezinárodními platebními kartami.

Důležitá upozornění - rozhodně si je přečtěte !!!

 • Vstup na loď i na pevninu je možný pouze s cestovním pasem, platným nejméně 6 měsíců po ukončení plavby! Pro vstup na území USA a Karibských ostrovů je pro občany ČR a SR nutné potvrzení ESTA nahrazující víza. ESTA potvrzení si klienti zajišťují sami vyplněním formuláře a zaplacením poplatku na stránkách velvyslanectví USA v ČR nebo SR.
 • Hosté musí být první den na palubě nejpozději tři hodiny před odplutím lodě. Transfery mezi letištěm, hotelem a přístavem, jsou-li zajišťovány lodní společností, jsou naplánované odpovídajícím způsobem.
 • Je odpovědností každého, aby dodržoval instrukce a dorazil včas k transferům či k nalodění. Za všechny následné škody způsobené v důsledku nedodržení pokynů nenese zodpovědnost ani lodní společnost ani cestovní kancelář.
 • Vylodění bývá 1-2 hodiny po připlutí do přístavu.
 • Návrat na loď je vždy nejpozději 1 hodinu před vyplutím!!!

Stravování

Plná penze

Nejméně 5x denně. Snídaně, obědy i večeře formou špičkového bufetu nebo servírované v restauraci. V ceně jsou rovněž již zahrnuty některé nápoje k jídlu: voda, čaj, káva a ledový čaj z nápojového automatu - jen u samoobslužného bufetu. U snídaní jsou rovněž v ceně rozlévané džusy či ovocné šťávy. Ostatní nápoje jak u bufetového stolování tak restauracích či na barech jdou na vrub Vašeho lodního účtu.

Ubytování

Kajuta

Ubytování bývá v několika typech kajut různých velikostních a cenových kategorií. Všechny kajuty jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, televizí, minibarem, trezorem a dále dle typu kajuty. Pokojová služba je Vám k dispozici celý den. Lodní vybavení a služby v ceně: salónky, bazény, jacuzzi, lehátka, plážové ručníky, sport, fitness, divadlo, tanec, zábavní pořady a lodní časopis. Placené služby : Kadeřnické, kosmetické, welness, telefon a internet, čistítna, prádelna, jídlo á la carte v některých restauracích a donáška do kajuty. Na lodi jsou casina, bary diskotéky, kavárny, shopy, sportovní areály.


Kategorie BELLA Experience: pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, možnost výběru kajut (podle dostupnosti), výběr večerního stolování v hlavní restauraci (podle dostupnosti), sbírání bodů v rámci MSC klubu


Kategorie FANTASTICA Experience: všechny služby z kategorie BELLA, výběr z nejlepších kajut na vyšších palubách (včetně Super-rodinných kajut, pokud jsou k dispozici), snídaně v kajutě, kajutový servis 24 hodin denně, přednost při rezervaci večerního stolování v hlavní restauraci, 50% sleva na fitness kurzy a osobního trenéra (s podmínkou dostupnosti), kurzy vaření a jazykové kurzy pro děti a mládež


Kategorie AUREA Experience: všechny služby z kategorie BELLA a FANTASTICA, nápojový balíček Allegrissimo24h, lázeňský balíček (přístup k termálním apartmá, masáž dle vlastní volby, solárium (10 min.), uvítací koktejl), deluxe kabiny nebo apartmá v prestižní lokaci, župan a pantofle, přednostní nalodění, flexibilní doba stolování, samostatné místo v hlavní restauraci

Doprava

Letecky

V ceně je zahrnuta letecká doprava z Prahy.

Informace

Batole do 2 let23 990 Kč
Dítě 2-11 let23 990 Kč
Junior/dítě 12+23 990 Kč
dosp. osoba na přistýlce - cena od (v závislosti na kategorii):39 990 Kč
Vnitřní BELLA49 990 Kč
Vnitřní FANTASTICA53 990 Kč
Okno BELLA60 990 Kč
Okno FANTASTICA65 990 Kč
Balkon BELLA71 990 Kč
Balkon FANTASTICA75 990 Kč
Balkon AUREA all inclusive98 990 Kč
Suite AUREA all inclusive99 990 Kč
MSC YACHT CLUB all inclusive159 990 Kč

Trasa plavby

Miami (USA)
New York (USA))
Kings Wharf (Bermudy)
Ponta Delgada (Portugalsko)
Lisabon (Portugalsko)
Malaga (Španělsko)
Valencie (Španělsko)
Marseille (Francie)
Janov (Itálie)

program

Den 1odlet z Prahy, přílet do Miami, ubytování v hotelu 3*
Den 2Miami, volný den v Miami Připlutí: Odplutí:
Den 3Miami , USA, nalodění a vyplutí Připlutí: - Odplutí:19:00
Den 4na moři Připlutí: - Odplutí: -
Den 5na moři Připlutí: - Odplutí: -
Den 6New York Připlutí: 08:00 Odplutí:
Den 7New York Připlutí: Odplutí: 18:00
Den 8na moři Připlutí: - Odplutí: -
Den 9Kings Wharf Připlutí: 09:00 Odplutí:
Den 10Kings Wharf Připlutí: Odplutí: 18:00
Den 11na moři Připlutí: - Odplutí: -
Den 12na moři Připlutí: - Odplutí: -
Den 13na moři Připlutí: - Odplutí: -
Den 14na moři Připlutí: - Odplutí: -
Den 15Ponta Delgada Připlutí: 08:00 Odplutí:
Den 16Ponta Delgada Připlutí: Odplutí: 13:00
Den 17na moři Připlutí: - Odplutí: -
Den 18Lisabon
výlety a info: komplex Quinto (zapsaný na seznamu památek UNESCO), historické městečko Sintra , návštěvy vináren, ochutnávky vín, Fatima , Torre de Belém, čtvrť Belém Připlutí: 09:00 Odplutí:
Den 19Lisabon Připlutí: Odplutí: 06:00
Den 20Malaga, Španělsko:
výlety a info: Andaluské městečko Mijas (výhled na Africké pobřezí, malebné uličky), obchody s keramikou a oblečením, pohádkový kostel Iglesia de la IEncarnacion ve městě Marbella, malebný přístav Puerto Banús, síť jeskyní Nerja ,návštěva místních restaurací a kaváren a ochutnávka andaluských specialit, procházka městem s tržnicí a s nákupy, výlet do vesničky Alora s malebným koloritem, sytými barvami a vůněmi Andalusie a spřekrásnou přírodou zrcadlících se jezer v okolí Připlutí: 07:00 Odplutí: 14:00
Den 21Valencie , Španělsko:
výlety a info:obrovská gotická katedrála, oceánografické muzeumve Valencii, pláže, jeskyně San Jose, Připlutí: 09:00 Odplutí: 15:00
Den 22Marseille , Francie:
výlety a info: ostrov If s pevností (Monte Cristo), rybářská vesnička Cassis, katedrála Notre Dame de la Garde, palác Longchamps, Avignon - město papežů s návštěvou papežského paláce, Aix en Provence - Mazarinova residence, prohlídka Starého města Připlutí: 12:00 Odplutí: 18:00
Den 23Janov , Itálie, vylodění, trsansfer, odlet Připlutí: 09:00 Odplutí: -

cena zahrnuje

odpovídající počet nocí ve zvolené kajutě v optimální knihovací třídě
doprava dle specifikace
ubytování v hotelu 3* a více dvě noci před plavbou v Miami
plnou penzi během celé plavby, nealkoholické nápoje k snídani, voda, čaj a překapávaná káva z nápojových automatů 24 hod denně
servírované večeře i luxusní bufet
portýrské služby při nalodění/vylodění
kajutového stewarda a každodenní úklid kajuty
animační program
volný přístup a využití všech prostor lodi: otevřených palub, bazénů s lehátky, vířivek, plážových osušek, salónů, nočních klubů, knihovny, fitness centra, kasina, diskoték atd
dětský a mládežnický klub pro děti a dospívající mládež od 2 do 17 let pod dohledem kvalifikovaného personálu během dne i večer
noviny s denním programem
přístavní poplatky
zákonné pojištění CK
služby českého delegáta během plavby (delegát bude očekávat klienty v Miami. Delegát nefunguje jako průvodce v destinacích ani jako tlumočník na výletech)

cena nezahrnuje

alko a nealko nápoje zakoupené v restauracÍch, na barech a v minibaru
nákupy v obchodech a restauracích
cestovní pojištění - možno dokoupit za příplatek
příplatek za kajuty vyšší kategorie
fakultativní výlety
servisní poplatky (dosp. osoba 13 USD/ noc, dítě 3-17 let 6,50 USD/noc)
kadeřnický salon, lázeňské a jiné služby
víza a vstupní povolení, jsou-li potřeba
telefonní a internetové spojení
jiné služby

Podobné plavby

all inclusive
400x300_Day-2-Molokai_Halawa_Valley_Credit-Julie-Quarry
Havajské ostrovy - poznejte krásu panenské přírody
od 129 900 Kč

Safari Endeavour

 • Ubytování: Kajuta
 • Typ občerstvení: Plná penze
 • Doprava: letecká
 • Termín: 12.01.2018 - 20.01.2018
 • Trvání: 8 nocí
 • Cena od: 129 900 Kč
Prohlédnout
Mapa itineráře
Plavba po Dunaji z Vídně
od 29 374 Kč

 

 • Ubytování: loď
 • Typ občerstvení:
 • Doprava: vlastní doprava
 • Termín: 10.06.2018 - 18.06.2018
 • Trvání: 8 nocí
 • Cena od: 29 374 Kč
Prohlédnout
all inclusive
Wilderness Explorer
Aljaška - plavba v ledovcových zátokách - pozorování velryb
od 76 600 Kč

Wilderness Explorer

 • Ubytování: Kajuta
 • Typ občerstvení: Plná penze
 • Doprava: bez dopravy
 • Termín: 06.04.2019 - 14.04.2019
 • Trvání: 8 nocí
 • Cena od: 76 600 Kč
Prohlédnout
Odebírat akční nabídky