Havajské ostrovy - poznejte krásu panenské přírody

Napište našemu
specialistovi

Cena od:

129 900

Detail plavby

Popis

Safari Explorer

Safari Explorer byla postavena v roce 1982 v loděnici Chesapeake a zrekonstruována v roce 2016. Nádherná elegantní loď vybavená tou nejmodernější technikou, kterou můžete využít při vašich expedicích za dobrodružstvím. Disponuje nejmodernější platformou pro spouštění skifů a kajaků. Ručně dělaná umělecká díla v celém plavidle a v každé kajutě vzdávají hold regionům Kostarika a Panamá.

Základní údaje o lodi:

Kapacita:                                62 osob

Posádka:                                 30 osob

Počet kajut:                            32

Délka:                                    58 m

Šířka:                                      12 m

Rychlost:                                9 uzlů

VYBAVENÍ LODĚ:
Stravování, zábava:
prostorný salonek, restaurace s obsluhou, bar, terasa na horní palubě


Sport, wellness:
Safari Voyager má ve svém vybavení má pro vás přichystány, mořské kajaky, paddleboarding venkovní, nafukovací skify, neoprenové oblečení a vybavení pro šnorchlování. Pro omlazení a relaxaci mohou hosté využít wellness s posilovnou, prostor pro jógy a bezplatnou masáž.

 

 

KAJUTY:

V závislosti na kategorii můžete být ubytováni jednolůžkové, dvoulůžkové nebo třílůžkové kajutě. Pro všechny kajuty jsou společné: panoramatická okna; klimatizace; prostorné skříně a dostatek dalšího úložného prostoru, stůl a židle; dokovací stanice iPod / MP3 / MP4; TV / DVD přehrávač, koupelna se sprchou

Program plavby:

DEN 1. Moloka´i - nalodění

Vítejte na Havaji! Z letiště budete přepraveni na příjemné místo na ostrově Moloka´i, kde si odpočinete, než se nalodíte a vyrazíte na nezapomenutelnou plavbu po havajských ostrovech. Na palubě lodi Safari Explorer přivítá kapitán s posádkou a na přivítanou vám nabídne sklenku šampaňského. V průběhu prvního večera budete seznámeni s programem plavby a informování o všem,  co vás v následujícím týdnu čeká.


DEN 2.
Moloka´i

Díky přátelskému duchu Aloha (havajský pozdrav) zažijete Havaj takovou, jaká byla před mnoha lety. Seznámíte se s příběhy místních obyvatel, poznáte jejich zemi a místní tradice tak, jak se to podaří jen málokterým návštěvníkům. Také se podíváte, jak se na políčkách pěstuje taro (neboli kokolázie jedlá - rostlina podobná rýži) a uvidíte jak se z ní připravuje kaše poi (tradiční havajské jídlo), nebo se vydáte k impozantnímu vodopádu v údolí „Halawa’s cathedral valley“ – které patří mezi jedno z nejtradičnějších míst ostrova.

DEN 3. Lana´i

Prožijete den plný zábavy na soukromém „Ananasovém ostrově“, kde třísetmetrové mořské útesy lemují pobřeží a prastará hrdla sopek se tyčí nad i pod vodní hladinou. Budete moci šnorchlovat, vyzkoušet si paddleboard,  nebo si vyjet na mořském kajaku. Budete-li chtít, vypravíte se na krátkou túru k prskajícímu a ohořelému „kuželu“ ostrova.


DEN 4. Olowalu / West Maui

V dávnověku se Olowalu považovalo za útočiště uprchlíků, ale dnes nabízí potěšení ze šnorchlování mezi korálovými útesy překypujících podmořským životem - známým domovem mořských želv. V rezervaci Humpback National Marine Sanctuary umístěné mezi Lanai, Molokai a Maui vás uchvátí nejen krása korálových útesů, ale i pohled na migrující velryby a delfíny.


DEN 5.
Kapitánův výběr ( den dle kapitána )


Tentokrát to nechte na kapitánovi a posádce, aby vybrali ta nejkrásnější místa a seznámili vás s ostrovem. Nabízí se dramatické sopečné výhledy a pozorování mořského života s možností šnorchlování, jízdou na kajaku i paddleboardu.
DEN 6. zátoka Honomalino Bay


V zátoce Honomalino Bay, l budete moci celé dopoledne šnorchlovat a plavit se na kajaku, nebo paddleboardu. Objevíte množství barevných korálů, mořských hub a tropických ryb, prozkoumáte impozantní lávové kanály  a to vše v oblasti, kde se navíc s oblibou zdržují mořští savci. Večer zakotvíte kousek od pobřeží a zažijete strhující noční šnorchlování s mantami obrovskými.

DEN 7. Kailua - Kona


Na lehkém člunu se dopravíte do zátoky Kealakekua Bay, kde byl v roce 1777 zabit kapitán Cook, a užijete si jedno z vůbec nejkrásnějšího šnorchlování. Město Kailua-Kona  si prohlédnete vlastním tempem a seznámíte se z jeho historií. Večer zakončíte „kapitánskou večeří“ a prohlídkou fotografií zachycujících všechna vaše dobrodružství této nezapomenutelné plavby.

DEN 8. Hawa´i - ostrov Big Island – vyloděníVaše loď přistane v přístavu Kawaihae Harbor a my vás dopravíme buď na letiště Kona Airport, nebo do místa vašeho  prodlouženého pobytu po plavbě.

Informace

kajuta Master129 900 Kč
kajuta Commander139 900 Kč

kajuta Master138 900 Kč
kajuta Commander147 900 Kč

kajuta Master138 900 Kč
kajuta Commander147 900 Kč

kajuta Master138 900 Kč
kajuta Commander147 900 Kč

Nabídka ubytování před nebo po plavbě

Trasa plavby

Havajské ostrovy

program

Den 1Havaj - Maloka´i - nalodění
Den 2Maloka´i
Den 3Lana´i
Den 4Olowalu / West Maui
Den 5Kapitánův výběr ( den dle kapitána )
Den 6Zátoka Honomalino Bay
Den 7Kailua - Kona
Den 8Hawa´i - ostrov Big Island – vylodění

cena zahrnuje

letenky Praha - San Jose del Cobo a zpět
ubytování na lodi v rezervované kajutě
anglicky mluvící průvodne po celou dobu plavby
ALL INCLUSIVE - plná penze na úrovní 5* hotelu po celou dobu plavby včetně nealkoholických nápojů a prémiových značek vína, piva a lihovin
transfery včetně dopravy zavazadel z letiště na loď a zpět na letiště  při nalodění a vylodění
přístavní taxy/poplatky
vstupy do národních parků/rezervací
veškeré nabízené aktivity a výlety uvedené v programu zájezdu v rámci plavby (pěší výlety do panenské přírody, šnorchlování, výlety do přírody na kajacích) včetně potřebného vybavení a průvodce
wellness program: fitness vybavení, podložky pro cvičení jógy a 1 hodina masáže

cena nezahrnuje

Cestovní pojištění

Podobné plavby

akce
RKTMI_The Bay Club Infinity pool couple
LAST MINUTE 2 + 1 dítě pobyt ZDARMA - 5 dní v hotelu Hilton DoubleTree v Ras al Khaimah / polopenze
od 26 200 Kč

 

 • Ubytování:
 • Typ občerstvení:
 • Doprava:
 • Termín: 26.10.2018 - 30.10.2018
 • Trvání: 4 noci
 • Cena od: 26 200 Kč
Prohlédnout
Mapa itineráře
Říční plavba k dunajské deltě II.
od 48 149 Kč

 

 • Ubytování: loď
 • Typ občerstvení:
 • Doprava: vlastní doprava
 • Termín: 11.08.2019 - 23.08.2019
 • Trvání: 12 nocí
 • Cena od: 48 149 Kč
Prohlédnout
Mapa itineráře
Vánoce na Dunaji
od 16 032 Kč

 

 • Ubytování: loď
 • Typ občerstvení:
 • Doprava: vlastní doprava
 • Termín: 23.12.2019 - 28.12.2019
 • Trvání: 5 nocí
 • Cena od: 16 032 Kč
Prohlédnout
Odebírat akční nabídky