Blog

lis23

Ke každé zakoupené kajutě MSC - DELUXE snídaně ZDARMA

DELUXE SNÍDANĚ do kajuty k plavbám MSC ZDARMA. Využijte jedinečné nabídky od naší cestovní kanceláře, ke Všem objednaným plavbám od lodní společnosti MSC od nás získáte DELUXE SNÍDANI do kajuty ZDARMA.

Snídaně je pro 2 osoby, zahrnuje teplý nápoj, čerstvě vymačkaný pomeranč, pečivo, marmeládu, med, máslo, sýry, šunka, vejce, müsli, jogurt a čerstvé ovoce.

Platí na objednávky do 15.12.2017.

Zjistit více
lis02

Napsali o nás

Napsali o nás! Neváhejte a přečtěte si další článek, který byl napsán o naší cestovní kanceláři.

Zjistit více
říj19

Lodní společnost Costa slaví 70. narozeniny!

Costa se chystá oslavit své 70. narozeniny a rádi bychom tuto událost oslavili společně s vámi a vašimi klienty nabídkou speciálních slev.Vouchery na slevy v hodnotě 500 EUR na útratu na palubě u 6 různých produktů.

Zjistit více
zář25

ITB Dubaj

V dubnu letošního roku jsme navštívili veletrh cestovního ruch ITB Dubai, kde jsme s našimi partnery dohodli nové zajímavé podmínky pro naše klienty cestující do Dubaje a Perského zálivu. Díky této spolupráci jsme schopni zajistit jakékoliv požadavky našich klientů od individuální turistiky po firemních akce a to od Dubaje až po Omán.

Zjistit více
zář22

MSC Bellissima

Na jaře roku 2019 se můžete těšit na další novinku a to novinkou bude nová loď MSC Bellissima.

Zjistit více
zář12

Trendy Costa

Stále se rozmýšlíte kam na dovolenou? Zkuste navštívit 4 různé země za 8 dní a přitom vybalit a zabalit kufry pouze jednou a navíc si užít jedinečný zážitek plný luxusu! Neváhejte a přidejte se k nám! 

Zjistit více
Odebírat akční nabídky