Blog

čen12

Účast CK Cruise Plus na seminářích

Dne 7.6. jsme se zúčastnili prezentace letecké společnosti Qatar Airways, kde jsem se blíže seznámili s podmínkami a destinacemi, kam tato letecká společnost létá. Qatar Airways je členem aliance One World, jejímiž členy jsou mimo jiné také British Airways nebo Malaysia Airlines. Qatar Airways létá do destinací, kde i naše společnosti nabízí své zájezdy jako například Sri Lanka, Vietnam nebo Kambodža. 

Zjistit více
bře26

Účasti na veletrzích 2018

Letošní rok jsme zahájili účastí již na 3 veletrzích. A to na Holiday World 2018, ITB Berlin 2018 a Euroregio Tour Jablonec.

Přinášíme Vám krátké povídaní o našich dojmech a novinkách z těchto veletrhů.

Zjistit více
úno02

VELETRŽNÍ SLEVY


 Zveme Vás na veletrh Holiday World 2018, který se bude konat ve dnech 15.2. - 18.2.2018 Výstaviště - Praha Holešovice. 

Velmi rádi se s Vámi potkáme u našeho stánku, kde pro Vás budeme mít připravený náš katalog plaveb 2018 v českém jazyce, dále katalog plaveb MSC pro sezonu 2018/2019, další informační materiály a samozřejmě dobrou náladu. 

Zjistit více
led18

VOUCHER VALENTÝNSKÁ NABÍDKA

 Využijte skvělou akční nabídku - k zakoupeným plavbám do 28.2.2018 od nás získáváte valentýnský voucher na Prosecco & Canappé. 

Nabídka je platná pouze do vyčerpání zásob a nelze ji kombinovat s jinými akčními nabídkami.

Zjistit více
pro20

FIRST MINUTE SLEVA až 2 500,- Kč - na plavby Costa

Využijte jedinečné nabídky FIRST MINUTE slevy na níže uvedené plavby. Jedná se o plavby po Středomoří v italském duchu s vyplutím z Barcelony, kam je možné pro Vás zajistit leteckou dopravu přes lodní společnost Costa, či z italské Savony, ve které Vám zajistíme parkování přímo u lodi. Dále pak se s námi vydejte za poznáním norských fjordů a severské přírody i metropolí Baltu v čele s Petrohradem.

Zjistit více
lis23

Ke každé zakoupené kajutě MSC - DELUXE snídaně ZDARMA

DELUXE SNÍDANĚ do kajuty k plavbám MSC ZDARMA. Využijte jedinečné nabídky od naší cestovní kanceláře, ke Všem objednaným plavbám od lodní společnosti MSC od nás získáte DELUXE SNÍDANI do kajuty ZDARMA.

Snídaně je pro 2 osoby, zahrnuje teplý nápoj, čerstvě vymačkaný pomeranč, pečivo, marmeládu, med, máslo, sýry, šunka, vejce, müsli, jogurt a čerstvé ovoce.

Platí na objednávky do 15.12.2017.

Zjistit více
lis02

Napsali o nás

Napsali o nás! Neváhejte a přečtěte si další článek, který byl napsán o naší cestovní kanceláři.

Zjistit více
říj19

Lodní společnost Costa slaví 70. narozeniny!

Costa se chystá oslavit své 70. narozeniny a rádi bychom tuto událost oslavili společně s vámi a vašimi klienty nabídkou speciálních slev.Vouchery na slevy v hodnotě 500 EUR na útratu na palubě u 6 různých produktů.

Zjistit více
zář25

ITB Dubaj

V dubnu letošního roku jsme navštívili veletrh cestovního ruch ITB Dubai, kde jsme s našimi partnery dohodli nové zajímavé podmínky pro naše klienty cestující do Dubaje a Perského zálivu. Díky této spolupráci jsme schopni zajistit jakékoliv požadavky našich klientů od individuální turistiky po firemních akce a to od Dubaje až po Omán.

Zjistit více
zář22

MSC Bellissima

Na jaře roku 2019 se můžete těšit na další novinku a to novinkou bude nová loď MSC Bellissima.

Zjistit více
zář12

Trendy Costa

Stále se rozmýšlíte kam na dovolenou? Zkuste navštívit 4 různé země za 8 dní a přitom vybalit a zabalit kufry pouze jednou a navíc si užít jedinečný zážitek plný luxusu! Neváhejte a přidejte se k nám! 

Zjistit více
Odebírat akční nabídky