Reference zákazníků

Lucie K. 

08.07.2017 - 21:37

Plavbu se společností MSC jsme si stejně jako v minulosti užili a rozhodně nebyla naše poslední. Rovněž jsme byli velmi spokojeni se službami CA Cruise Plus a především p. Courtonové - velmi ochotná, vždy rychlá odpověď na naše dotazy a vše zařízeno podle našich požadavků.
 

Radim Fiala

05.05.2017 - 12:52

 Už jako malý kluk jsem pod dojmem pirátských filmů  toužil brázdit vody všech moří a oceánů na vlastní lodi  .  Až teď se mi tento sen splnil  plavbou po Středozemním moři. Sice to nebyla má loď, ale díky přístupu společnosti a posádky , jsem se cítil jako doma . Děkuji společnosti  Cruise Plus, za rychlý servis a ochotu při vyřizování mé plavby. Pakliže uvažujete o čase stráveném na moři , už neváhejte , nic neřešte a svěřte  se  do rukou  Cruise Plus .   Váš Radim Fiala

 


 

Jaromír Bosák (sportovní komentátor)

13.02.2017 - 16:11

Jako klasický suchozemec jsem se letos  poprvé vydal na delší dobu na moře. Rozhodnutí vybrat si pro premiéru společnost Cruise Plus bylo nejlepším možným. Na lodi Costa NeoRiviera vše klapalo na jedničku, možnost vytvořit si individuální program během celé cesty hodnotím také velmi pozitivně. Zkrátka ideálně strávených osm zimních dní a nocí:-) Jaromír Bosák

 

Mnislav Zelený Atapana

22.12.2016 - 11:22

Srdečně zdravím, takže jízda vynikající, logistika zvládnuta super. Gratuluji paní majitelce, s kterou bych chtěl jako novinář udělat rozhovor. Mile jsem byl překvapen pestrostí národností zaměstnanců a jejich chováním na úrovni. Služby i kulturní programy vskutku na super, což jsme vůbec nečekali. Možná by se hodilo při operních ariích promítat text, jak se děje v některých operních domech. To by zase byl krok vpřed. Díky a budu se těšit na viděnou.

 

rodina Pazderkova

05.12.2016 - 09:13

Děkujeme Cruise plus za profesionální služby, milý přístup, ochotu zodpovědět naše jakékoli dotazy a skvělou organizaci!

Tento tip dovolené se nám moc líbil. Loď Vám poskytuje skvělé zázemí. Nemusíte se o nic starat, můžete být aktivní nebo odpočívat. Je to jen na Vás. Líbilo se nám, že jsme se každé ráno probudili jinde. Doporučujeme!

 

 

Miriam N.

02.11.2016 - 16:27

V říjnu jsme se vrátili z plavby po Středomoří. Děti byly nadšené, MSC má skvěle udělané dětské kluby. Plavba jako taková je opravdu nádherná. Počasí bylo pro nás vyhovující, hlavně co se týká prohlídek měst a přístavů. Ještě jednou děkuji za poskytnuté služby ze strany Cruise Plus, dostali jsme veškeré informace a jejich komunikace byla opravdu rychlá.
 

Lucie K.

06.10.2016 - 09:29

Dovolená na lodi se nám velmi líbila a určitě to nebyla naše poslední. Stejně tak jsme byli velice spokojeni se službami CA Cruise plus (výborná komunikace) a mohu jen doporučit.

 

 

Petr a Karolína

12.09.2016 - 16:35

Právě jsme se vrátili z plavby po východním Středomoří a s manželkou jsme se shodli, že loď určitě naplánujeme znovu. Trasa plavby byla zajímavá, obvykle jsme navštěvovali přístavy sami, výlety přes MSC jsme využili dvakrát a to když se jednalo o památky, které nebyly dobře dostupné. Jídlo na lodi bylo rozmanité, nápojové balíčky jsme využili, bez nápojových balíčků by se člověk zřejmě neobešel. Celou plavbu a přístup Cruise Plus hodnotíme velmi pozitivně.

 

 

Manželé (60) z Pardubic

10.09.2016 - 09:35

V první polovině srpna jsme podnikli plavbu s MSC po západním středomoří. Pro tento typ dovolené jsme se rozhodli poprvé a vlastně na poslední chvíli. První kontakt s CA Cruise Plus jsme navázali 3 týdny před nástupem na loď a během této poměrně krátké doby s námi CA téměř každý den komunikovala a zajistila nám nejenom vlasní plavbu, ale i dopravu a ubytování před plavbou. Vše bylo rychlé, jasné a profesionální. Jako začátečníci jsme měli řadu dotazů a na všechny jsme dostali odpovědi, které nám pomohly se na plavbu připravit. Vlastní plavba pak byla jeden velký nevšední zážitek: plovoucí luxusní hotel se stále se měnícím výhledem z balkonu, restaurace a bary se snad nevyčerpatelnou zásobou jídel a nápojů (nápojový balíček Allegrissimo je nezbytný), zábava všeho druhu a nekonečná péče stále ochotného a usměvavého personálu lodi o pasažéry. A k tomu jako bonus návštěva 7 středomořských přístavů. Očekávali jsme vysoký standard, ale skutečnost naše očekávání snad ještě předčila. Všem doporučuji, fakt skvělé :-). Samozřejmě uvažujeme o opakování.

 

 

Marie B.

25.07.2016 - 09:32

Chtěla bych poděkovat za skvělé a profesionální služby Vaší kanceláře.
 Na okružní plavbě jsem byla již po několikáté, jednak po Středozemním moři ,ale i v Karibiku.Vřele doporučuji tento způsob dovolené, kdo to jednou absolvoval, musí znova.:-)

 Děkuji za vyřízení, zvláště panu Svobodovi.Děkuji, doporučím Vás svým známým a budu se těšit na příští rok.

 

 

Lukáš, Adéla, Adam a babička

09.06.2016 - 15:07

Výletní plavba lodí po Norsku a jeho krásách proběhla bez sebemenších problémů. Cestovní agentura Cruise Plus s námi před plavbou komunikovala na profesionální úrovni, poskytla nám veškeré informace, zodpověděla všechny dotazy a dokonce i zařídila naše požadavky. Tímto byla veškerá domluva ohledně plavby velice příiemná. Loď společnosti MSC Splendida byla plná překvapení (odpolední i večerní programy, sportovní vyžití, divadlo, diskotéky atd.), díky kterým těch pár celých dní na moři příiemně uplynulo. Bufet, otevřený 20 hodin denně, nás mile překvapil širokou nabídkou pokrmů, avšak restaurace obvykle nabízeli to samé, co právě zmíněný bufet. Norsko a jeho příroda byly samozřejmě užásné, vidět fotky rozhodně nestačí, je třeba zažít ranní probuzení proplouváním fjordem, kde po roztažení závěsu balkonu, vidíte vodopády tekoucí z vrcholků skal. Tuto plavbu můžeme vřele doporučit.

 

 

Jana V.

12.05.2016 - 07:02

Koncem dubna jsme se vrátili z plavby MSC a zážitek nepopsatelný. Plavba opravdu výborná, překvapila nás úroveň poskytovaných služeb, opravdu bych hodnotila jako ve škole za 1. Především z jídla jsme byli s manželem nadšeni. Ráda bych aspoň touto cestou poděkovala týmu Cruise Plus, před vyplutím mi pohotově zodpověděli každý můj dotaz, který jsem si na ně vymyslela. 

 

Richard Petřík

10.01.2016 - 20:46

Již po druhé jsem absolvoval plavbu s CA Cruise Plus a vše proběhlo v naprostém pořádku. Velmi pozitivně hodnotím možnost výběru přesné kajuty předem, s čímž jsem se u jiných CA a CK nesetkal. Na třetí plavbu se již chystáme opět na podzim. 


 

Spokojený zákazník s přáteli

08.11.2015 - 15:08

Plavba lodí s MSC Magnifica , počasí bylo super - zvolený termín plnění vyhovoval, vybrané přístavy a města, také dobrý. Jen malé překvapení v I - Brindisi kdy loď parkovala dál od hlavního dění. Benátky jsou skvost, v Katakolonu bylo krasně Řekové se usmívali. T - Izmir, Istanbul vzhledem z dnešní situaci , i tak tam bylo pěkně a bylo na co koukat , krásné památky a nakupování, Dubrovník také velmi pěkné místo. Všude se nám líbilo. Z vaší stránky jako CA nemám žádný problém ať komunikační nebo že by něco nefungovalo ba naopak. Vše co jste slíbili jste i dodrželi. Jelikož jsme s MSC pluli již počtvrté tak jsme věděli co znamená absolvovat dovolenou na lodi. Je krásné se probouzet pokaždé na jiném miste , poslouchat moře , pozorovat život v jiných zemí. Ale jako každý člověk chci stihnout všechno a tak si na takové dovolené pořádně neodpočinete. Ale čerpáte vůně, krásné chvíle a zážitky, relaxujete u koktejlů v divadle. Cítili jsme se na lodi bezpečně , jejich kontroly jsou opravdu velice důsledné, cestuje s vámi celý svět jsou tam lidé z ruzných kontinentů od Japonců, Indů , Švédů, a cela Evropa. Na lodi je bohatý program, nenudíte se ani na chvilku. Jídlo vždy perfektní, personál bez chyb, čistota bez problémů. Děkuji spokojený zákazník s přáteli.

 

 

Lenka Blažková

29.09.2015 - 14:12

Dovolená na moři předčila naše očekávaní. Od počátku bylo vše výborně organizované. CA Cruise Plus nám poskytla veškeré potřebné informace a velmi ochotně zodpověděla všechny dotazy. Na obrovské luxusní lodi jsme se rozhodně nenudili. Já osobně jsem velmi ocenila bohatě vybavené fitness a welness centrum. Služby na lodi a ochota personálu byly na vynikající úrovni. Jediné negavitum, co jsme zaznamenali, byly přeplněné restaurace v době oběda ve dnech, kdy loď plula na moři, avšak to nám vynahradilo výborné jídlo. Tento typ dovolené hodláme rozhodně zopakovat. Jako další destinace nás láká Karibik.


 

pan Fadrhonc

22.07.2015 - 15:17

Plavba po východním Středomoří se celé rodině velmi líbila, využili jsme i dětských klubů, které měly skvělý program, který se dětem velmi líbil. Co se týká lodi MSC Poesia kvalita servisu a stravování předčilo naše očekávání. K naší spokojenosti nám velmi pomohla cestovní agentura Cruise Plus, její služby byly opravdu profesionální. Dovolenou na lodi plánujeme znovu.


 

Ladislav Ehl

09.07.2015 - 13:42

Dovolená se nám velmi líbila. Zejména jsme ocenili vybavení lodi a možnosti aktivit na lodi. Též stravování bylo vynikající a nápojový balíček Allegrissimo uspokojí i velmi náročné klienty. Posádka lodi byla velmi příjemná a ochotná. Nemáme žádné negativní připomínky. Věřím, že se opět někdy vydáme na moře...


 

Lukáš Pleskot

27.06.2015 - 10:00

Na lodi mě mile překvapil špičkový servis, byl bezkonkurenční i v porovnaní s luxusními hotely. Od stravovaní, po ubytovaní i veškeré služby na lodi. Loď je opravdu velký hotel na vodě s veškerým zázemím. Byli jsme tam s dětmi a vyžití na palubě je dostatečné. Organizované výlety lodi jsme nevyužívali, ale řešili si vše sami - většinou taxíkem na pláž. I v tomto směru bylo vše bez problému. Pokud střídáte každý rok dovolené u moře v klasickém all-inclusive hotelu, nebojte se vyzkoušet loď. Mohu jen doporučit, je to příjemná změna a zpestření.


 

Paní Alena

17.05.2015 - 12:29

Dovolenou na lodi jsem dostala k narozeninám a musím říct, že to byl opravdu výborný dárek. CA Cruise Plus mi poskytla veškeré informace, které jsem potřebovala, protože se jednalo o moji první zkušenost tímto typem dovolené. Příští léto plánujeme s manželem opět nějakou plavbu Díky získanému bonusu, který jsme od CA Cruise Plus získali po svém návratu opět rádi využijeme její služby.