Lodní společnosti

MSC    

Díky 15. moderním lodí, jejichž průměrné stáří je pouhých 5 let, si budete na okružních plavbách společnosti MSC Cruises užívat nejvyšší standard komfortu. Na palubě MSC si můžete užívat středomořský způsob života vyznačující se nepředstíranou vášní pro dobré jídlo, včetně kulinářských specialit inspirovaných středomořskou kuchyní, stejně jako kulturami jednotlivých destinací. To vše je doprovázeno nepřebernými možnostmi relaxace, společenského života a zábavy. více »

 


 

Costa    

Lodní společnost Costa je uzpůsobená pro páry, rodiny s dětmi a jednotlivce. Nabízí nepřeberné množství fakultativních výletů v každém z navštívených přístavů, od fakultativních výletů, od prohlídek místních pamětihodností až po zážitkové aktivity. více »

 


 

Princess Cruises     

Tato velmi oblíbená americká lodní společnost poprvé vyplula v roce 1965 na svou jednosměrnou plavbu do Mexika. Vypracovala se natolik, že dnes se řádí mezi 3. největší lodní společnost světa a každoročně přepraví 1,7 miliónů cestujících. Tento dopravce nabízí plavby v rozmezí od 3 do více než 100 dní trvajících plaveb v rámci celého světa a jeho flotila skýtá 18 lodí o kapacitě 600- 3600 osob. více »

 


 

Cunard      

Lodní společnost byla založena v roce 1840 kanadským obchodníkem Samuelem Cunardem jako British and North American Royal Mail Steam Packet Company, který se čtyřmi parníky operoval na trase Liverpool-Halifax-Boston. V témže roce loď Brittania vyplula na svou první transatlantickou plavbu. Během příštích 30 let držely jeho lodě většinu času Modrou stuhu za nejrychlejší přeplutí Atlantského oceánu. více »

 


 

 

Holland America     

Holland America byla založena v roce 1873 jako Holandsko-americká paroplavební společnost sloužící k přepravě nákladů a osob. Během 25 let od jejího založení rozšířila svou flotilu přepravních lodí a také převážela imigranty z Evropy do Spojených Států. I přesto, že přeprava byla hlavním zdrojem příjmů, v roce 1895 společnost představila svou první okružní plavbu. V současné době vlastní Holland America Line flotilu 15 lodí nabízející více než 500 plaveb na 7 kontinentech. více »

 


 

Celebrity Cruises     

Ikonické písmeno „X“ má ve svém znaku lodní společnost Celebrity Cruises a značí moderní luxus se svým trendy, současným designem a útulnými prostory. Nabízí kulinářské zážitky, kde je design restaurací stejně důležitý jako samotná prvotřídní kuchyně s talentovanými šéfkuchaři, moderní zábavu, aktivity, jedinečný servis a ubytování. Vše je vytvořeno tak, aby zážitek z plavby byl naprosto perfektní a jedinečný.
 
Možná, že je to fakt, že Vás zdraví Vašim jménem. Možná je to proto, že jste jen zmínil svůj oblíbený dezert, a hleďte, po večeři ho obdržíte bez vyzvání. A jak je fajn obdržet chlazené ručníky hned po návratu z výletu. Prostě víte, že Celebrity Cruises nabízí něco jiného. S jedním zaměstnancem pro téměř každé dva hosty, služby jsou vynikající. Nenápadné. Intuitivní. Uvolněné. Vše bez námahy. Ať v kajutě, u bazénu, v lázních, kdekoli. Celebrity Cruises – to je MODERNÍ LUXUS. více »
 
 

 

 

Azamara Club Cruises     

Azamara Club Cruises je luxusní plavební společnosti poskytující neopakovatelné zážitky. Nabízí propracovaný a zároveň uvolněný způsob cestování do jedinečných destinací. Je nejnovějším členem skupiny plavebních společností Royal Caribbean Cruises Ltd.
 
Azamara Club Cruises nabízí výjimečné zážitky pro náročnější klientelu. Plavební společnost se specializuje na plavby s delšími pobyty a hlavně strávením nocí v přístavech, aby měli hosté možnost zažít noční život v některých z nejzajímavějších destinací Evropy, Asie, Austrálie, Nového Zélandu, Západní Indie a Severní a Jižní Ameriky. více »