Cruise Plus - jen pro členy ČSGA

Vážení členové ČSGA,

Cestovní agentura Cruise Plus pro vás připravila nabídku jedinečných zájezdů za golfem a odpočinkem. Využijte proto 10% slevu na golfový balíček v případě plavby spojené s golfem a 10% slevu na pobytový zájezd na Sri Lanku. Sri Lanka je ostrov, který stojí za to poznat, proto zde nabízíme mimo tyto zájezdy, individuální přípravu pobytu dle Vašeho přání.  Nabídnuté zájezdy jsou jen ukázkou možného.

Pokud se rozhodnete s námi vyrazit za novým poznáním, budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat na  info@cruiseplus.cz pod kódem ČSGA a my se Vám obratem ozveme.

 

 

 Zažijte plavbu spojenou s golfem v Perském zálivu. Luxusní plavba na lodi Costa Mediterranea

 je prostě báječný způsob, jak se dostat na ta nejlepší světová hřiště, nebo naopak, jak po dobré hře výborně relaxovat.

 A to se vším komfortem.

 

 

 

 

 

 

                

Propojte sport a péči o své zdraví v nezapomenutelný zážitek

Ájurvéda (Ayurveda), neboli vědění o životě, je považována za nejstarší léčebný systém tradičního indického lékařství na světě, starý takřka pět tisíc let. Ajurvéda je vhodná pro každého, její podstatou je umění každodenního života se snahou dovést tělo a duši do souladu. Má dva hlavní cíle, první je léčebný, kdy pomáhá léčit nemoci a druhý je  preventivní, jehož cílem je chránit zdraví člověka a předcházet nemocem a tím přispívat k dobrému zdravotnímu stavu